Menu / szukaj

Zakręcona akcja!

P1330294

Do historii przeszła kolejna edycja „Zakręconej akcji”, czyli zbiórka wszelkiego rodzaju plastikowych korków i nakrętek po produktach spożywczych, płynach, kosmetykach itd. Na tym etapie cyklu udało nam się pozyskać znaczną ilość tj. ok 3 ton tworzywa. Środki pieniężne (ok 3 tys.) uzyskane z odsprzedaży nakrętek przeznaczone zostaną na dalszy remont Oddziału Dziecięcego SP ZOZ w Sokółce, a dokładnie na przebudowę kolejnej separatki. Do jej modernizacji potrzebne jest 12 tysięcy złotych. Do tej pory udało się uzbierać połowę środków, czyli ok. 6 tysięcy zł.

Patronatem akcji jest Stowarzyszenie „Kładka” oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce.

W dalszym ciągu gorąco zachęcamy wszystkich do zbierania plastikowych nakrętek. Zamiast wyrzucać do kosza, uczmy się segregować. Nasza mała pomoc,  ten niewielki wkład może zdziałać cuda. Wspólnymi wysiłkami sprawimy, że na twarzach chorych dzieci znów zakwitnie uśmiech, a warunki ich pobytu w szpitalu znacznie się polepszą.

Zebrane nakrętki można zostawiać w większości szkół i przedszkoli w Sokółce. Zainteresowani dobroczyńcy mogą również wesprzeć inicjatywę finansowo, przekazując dowolną kwotę na konto Stowarzyszenia „KŁADKA” o nr: 08 2030 0045 1170 0000 0428 4070 z dopiskiem: „oddział dziecięcy”.

Dziękujemy wszystkim dobrym ludziom oraz instytucjom, którzy przyłączyli się do akcji.