Menu / szukaj

Zapisy na zajęcia nauki pływania i oswajania z wodą – rozpoczynają się 24 stycznia!

Serdecznie zapraszamy, do zapisów na zajęcia z nauki i doskonalenia pływania, a także oswajania z wodą. Zapisy w formie elektronicznej rozpoczną się 24 stycznia (poniedziałek) o godzinie 17:00.

Nowi uczestnicy zajęć zapisują się na naukę pływania od podstaw, zaś pozostali wg przyznanej odznaki pływackiej (dziecko, które np. uzyskało odznakę „delfin” może się zapisać do grupy delfin itd.). Do grupy wieloryb mogą się zapisać osoby, które uzyskały odznaki: wieloryb, żółw i konik morski.

Link do zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/event/6688/signup.html

W celu zapisania się konieczna jest rejestracja – założenie konta na stronie www.elektronicznezapisy.pl  Aby przygotować się wcześniej do poniedziałkowych zapisów, radzimy zrobić to jak najwcześniej. Usprawni to późniejsze zapisanie, gdyż zaoszczędzą Państwo cenne minuty, czy nawet sekundy. Po pomyślnym zapisaniu się należy opłacić karnet za cykl zajęć w kasie pływalni. Karnet można nabyć od wtorku 25 od godz. 6:00 do 28 stycznia do godz. 21:45. Osoby, które nie opłacą karnetu do powyższego terminu zostaną wykreślone, a w ich miejsce zapisane zostaną inne osoby. Początek zajęć od poniedziałku 7 lutego.

Zapraszamy!