Menu / szukaj

Harmonogram półkolonii „Ferie w Mieście 2022” – turnus I

Dla wszystkich zainteresowanych prezentujemy harmonogram „Ferii w Mieście 2022” dot. I turnusu. Pierwsza odsłona zimowego wypoczynku startuje już w najbliższy poniedziałek 24 stycznia 2022 i potrwa do piątku 28 stycznia 2022.

Rodziców/opiekunów prawnych uczestników zimowego wypoczynku I turnusu prosimy o przeczytanie poniższych informacji.

1. Zbiórki i odbiór dzieci w tym roku będą odbywać się w różnych miejscach, w zależności od pierwszych i ostatnich zajęć w danym dniu poszczególnej grupy. I tak w PONIEDZIAŁEK:

  • grupa sportowa I zaczyna od zajęć Robotyka, więc tu zbiórka w świetlicy przy pływalni, odbiór w dużej Hali sportowej SP1,
  • grupa sportowa II zaczyna od Pływalni, tu zbiórka bezpośrednio w budynku Pływalni w holu, odbiór również budynek Pływalni w holu,
  • grupa sportowa III zaczyna od Łyżew, tu zbiórka już na Lodowisku, przy wypożyczalni, odbiór w świetlicy przy pływalni.

2. Zbiórka wszystkich grup w ww. miejscach o godzinie 8:00. Zajęcia potrwają do godziny 14:00. Odbiór dzieci w godzinach 14:00-14:30. Wyjątek stanowi czwartek (wyjazd do Szelmentu): tu zbiórka o godzinie 7:30, natomiast powrót dzieci ok. godziny 17:00-18:00.

Uwaga! Powyższa rozpiska dotyczy tylko pierwszego dnia – poniedziałku. W każdym kolejnym dniu o miejscu zbiórki i odbioru dowiadywać się od wychowawców danej grupy.

3. Jeśli w programie dnia danej grupy jest pływalnia to trzeba mieć ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy na basen takie jak: ręcznik, strój kąpielowy, klapki, czepek, przybory higieniczne.

4. Jeśli w danym dniu jest Hala to obowiązkowo obuwie na zmianę.

5. Jeśli któreś dziecko posiada swoją własną parę łyżew i kask proszę o wzięcie tego na zajęcia, w dniu w którym w programie jest zapowiedziane wyjście na łyżwy. Dodatkowa para rękawiczek również się przyda.

6. Wytyczne odnośnie wyżywienia: w tygodniu wypoczynku przewidziana jest pizza w poniedziałek i środę oraz obiad na wycieczce do Szelmentu. Jednakże nawet w te dni warto spakować coś do przegryzienia dla dziecka. Na każdy dzień spakować coś do picia.

7. W kinie możliwość kupienia popcornu, każde dziecko we własnym zakresie.

8. Pamiętajmy o maseczkach dla dzieci.

9. W razie jakichkolwiek wątpliwości dot. programu prosimy kontaktować się z opiekunami grup.

Do zobaczenia!

harmonogram: harmonogram półkolonii ferie 2022 I turnus