Menu / szukaj

Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki 2018 zakończony!

W miniony weekend zakończyły się tegoroczne zmagania naszych najlepszych tenisistów w cyklu Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki. Podwójna pula punktów w finałowych zawodach oraz słoneczna aura nie przyciągnęły zbyt wielu sportowców. 

W szóstym, ostatnim już turnieju do rywalizacji przystąpiło jedynie czterech tenisistów, którzy umocnili swoje pozycje w głównym zestawieniu i utwierdzili nas w przekonaniu, że zasługują na miano najlepszych w roku 2018. Systematyczność, determinacja do końca, ponadprzeciętne umiejętności oraz talent zadecydowały o końcowych wynikach.

Niedzielna rywalizacja przyniosła następujące rozstrzygnięcia:

Miejsce 1. Piotr Borowski,

Miejsce 2. Jerzy Czarnecki,

Miejsce 3. Łukasz Marculewicz,

Miejsce 4. Mirosław Grabowicz.

Adekwatnie do klasyfikacji z szóstego turnieju, zawodnicy uzyskali takie same pozycje w całym cyklu Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki. Największy „kielich” trafił w ręce niedoścignionego dotychczas, triumfatora poprzedniej edycji Piotra Borowskiego. Wicemistrzem został Jerzy Czarnecki, natomiast z trzeciej lokaty cieszy się Łukasz Marculewicz. Tuż za podium uplasował się Mirosław Grabowicz.

Wszystkim tenisistom gratulujemy wspaniałych wyników, mniejszych i większych zwycięstw oraz wielkiego sportowego serca pozostawionego na naszych kortach! Istnieje prawdopodobieństwo, że spotkamy się jeszcze w listopadzie.

Poniżej pełne zestawienie Grand Prix w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki 2018.

Ranking grand prix