Menu / szukaj

EKSTREMALNIE po raz czwarty!

Tegoroczna edycja „Ekstremalnej Przeprawy” za nami! We wczorajszych hardcorowych zmaganiach wzięło udział 24 śmiałków – 5 kobiet oraz 19 mężczyzn. Po raz kolejny organizatorzy zadbali o to, żeby nie było za łatwo – ha, wręcz przeciwnie żeby było mega trudno! Zawodnicy na swojej drodze zmierzyli się ze wszystkim – wspinanie, czołganie, przeprawa przez wodę, dźwiganie worków. Pokonali wszystko to, pokonali swoje słabości, pokonali samych siebie…  i zwyciężyli!

Był pot, morderczy wysiłek i wreszcie ogromna satysfakcja i euforia na linii mety. Wszyscy zawodnicy ukończyli ekstremalny bieg – widać nie ma takich przeszkód, przez które nie daliby rady przebrnąć! Po raz kolejny triumfował zwycięzca ubiegłorocznej edycji Andrzej Ardziewicz, z kolei wśród pań najlepsza okazała się Aniela Żukowska. Pamiątkowe puchary oraz czeki (pula nagród wyniosła 3000 zł.) w imieniu Burmistrz Ewy Kulikowskiej wręczył dyrektor OSiR Sokółka Piotr Rygasiewicz.

Główną konkurencję dla dorosłych poprzedziła rywalizacja najmłodszych wojownikówTo właśnie dla nich plaża miejska na chwilę przeistoczyła się w wielki tor przeszkód, który młodzi sportowcy pokonali bez większych trudności. Zapewne wcześniejszą rozgrzewkę przeprowadzili na „dmuchańcach”. Zmagania dzieci bacznie obserwowali Burmistrz Sokółki oraz dyrektor OSiR Sokółka, po czym ich trudy i starania nagradzali medalami i słodkimi niespodziankami.

Wszystkim wojownikom wielkie gratulacje – zarówno tym małym jak i dużym! Zapraszamy za rok na piątą już edycję naszej ekstremalnej sportowej imprezy!

Poniżej klasyfikacja generalna Ekstremalnej Przeprawy 2018 – miejsca na podium.

Klasyfikacja generalna kobiet

Miejsce 1. Aniela Żukowska,

Miejsce 2. Joanna Gruszewicz,

Miejsce 3. Magdalena Wasilewska.

Klasyfikacja generalna mężczyzn:

Miejsce 1. Andrzej Ardziewicz,

Miejsce 2. Łukasz Szałyński,

Miejsce 3. Piotr Kirpsza.

Wyniki – klasyfikacja generalna: wyniki ekstremalna przeprawa 2018