Menu / szukaj

Wystartowaliśmy z półkoloniami letnimi!

W dniu wczorajszym rozpoczęliśmy tegoroczny letni wypoczynek „Wakacje w Mieście 2018”. Jako pierwsze do Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce zawitały dzieci z roczników 2005-2008. Już od wczesnego ranka o godzinie 8 obozowicze stawili się na zbiórkę, aby rozpocząć swoją niezapomnianą wakacyjną przygodę. Wypoczywać będą podczas tygodniowego turnusu pod okiem doświadczonych wychowawców.

Podczas poniedziałkowego spotkania dzieci miały okazję nieco lepiej się poznać na zajęciach integracyjnych. Tuż po pierwszych wspólnie spędzonych chwilach przyszedł czas na niezwykle ciekawe spotkanie ze Służbami Mundurowymi. Naszych wczasowiczów odwiedzili funkcjonariusze Straży Granicznej oraz Straży Pożarnej. Z pasją opowiadali dzieciom o codziennej służbie, a ponadto zaprezentowali sprzęt, na którym idzie im pracować. Następnie wszystkie grupy udały się na swoje zajęcia tematyczne – tancerki postawiły pierwsze kroki w rytm zumby, z kolei sportowcy wyszaleli się na boisku i kortach OSiR Sokółka.

Dzisiaj w planie jest Jumper Park w Białymstoku oraz pyszna pizza. Po powrocie do Sokółki dzieci udadzą się na zajęcia tematyczne.

Organizatorami letniego wypoczynku „Wakacje w Mieście 2018” są:
– Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska,
– Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki,
– Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
– Urząd Miejski w Sokółce.