Menu / szukaj

Drugi sezon MIEJSKIEGO LODOWISKA oficjalnie rozpoczęty!

JUŻ JEST – MIEJSKIE LODOWISKO przy OSiR Sokółka ponownie otwarte dla wszystkich amatorów łyżwiarstwa! Od wczorajszego popołudnia powitaliśmy na naszym zimowym obiekcie spory tłum „zapaleńców” tego sportu. A z każdym dniem będzie nas tam więcej! O godzinie 15:00  Burmistrz Ewa Kulikowska wraz z Dyrektorem OSiR Sokółka Piotrem Rygasiewiczem dokonali symbolicznego rozpoczęcia nowego sezonu.

Pierwsze szlaki na nowiutkiej tafli lodowiska przetarły nasze sokólskie możoretki, które popisały się wspaniałym układem tanecznym – co w tych warunkach, na takim podłożu wymaga niewątpliwie wielkich umiejętności i determinacji. Tuż po występie do wspólnego szusowania po lodzie zaprosiliśmy pierwszych odważnych ochotników. Z wielką przyjemnością obserwowaliśmy jak z biegiem czasu nasza „ślizgawka” zapełnia się nowymi użytkownikami. Teraz, gdy aż do niedzieli 19 listopada (włącznie) wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew JEST DARMOWE przygotowujemy się ( i liczymy) na dużą liczbę odwiedzających! Zabierzcie ze sobą swoje dzieci, przyjaciół, męża/żonę – to wspaniała alternatywa na spędzenie przyjemnego popołudnia na świeżym powietrzu. Przecież takie długie, ponure i niekoniecznie przyjemne wieczory wypadałoby się jakoś pożytecznie spożytkować i urozmaicić, nieprawdaż? Zatem łapiemy za łyżwy… i zapraszamy do nas!

Przypominamy! – podobnie, jak w ubiegłym roku czynna będzie wypożyczania sprzętu, w której oprócz łyżew (ponad 30 par) można będzie wypożyczyć kaski oraz pingwinki do nauki jazdy!

Godziny funkcjonowania Miejskiego Lodowiska:

  • Od poniedziałku do piątku – 8:00 – 21:00
  • Sobota – niedziela – 9:00 – 21:00

Zachęcamy, zapraszamy! 

Poniżej: cennik lodowiska, regulamin lodowiska i regulamin wypożyczalni łyżew.

Cennik-Lodowiska-AKTUALNY

regulamin-lodowisko-aktualne

regulamin-wypożyczalni-łyżew-aktualny