Menu / szukaj

15 listopada rozpoczynamy kolejny SEZON ŁYŻWIARSKI! Zapraszamy na MIEJSKIE LODOWISKO!

Pewnie wielu miłośników zimowych sportów z utęsknieniem wyczekiwało dnia, w którym po raz kolejny MIEJSKIE LODOWISKO zostanie ponownie otwarte. Otóż Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sokółce z największą przyjemnością informują, że rozpoczęcie drugiego sezonu łyżwiarskiego nastąpi już jutro! 15 LISTOPADA (środa) od godz.15:00 zapraszamy wszystkich pasjonatów tego sportu do odwiedzenia naszego zimowego obiektu!

 

Zabierzcie ze sobą swoje dzieci, przyjaciół, męża/żonę – to wspaniała alternatywa na spędzenie przyjemnego popołudnia na świeżym powietrzu. Mamy dla Państwa wspaniałą wiadomość – NIESPODZIANKĘ – aż do niedzieli 19 listopada (włącznie) wstęp na lodowisko i wypożyczenie łyżew JEST DARMOWE!

Więc tak przygotowania na lodowisku są już na ostatniej prostej! Wszystkie elementy konstrukcji są już rozstawione, a pracownicy dokonują już ostatnich „kosmetycznych” poprawek. Teraz już tylko czekamy na Państwa przybycie! No i na korzystne warunki atmosferyczne, oby zima w tym roku nam dopisała!

Przypominamy! – podobnie, jak w ubiegłym roku czynna będzie wypożyczania sprzętu, w której oprócz łyżew (ponad 30 par) można będzie wypożyczyć kaski oraz pingwinki do nauki jazdy! Z niecierpliwością czekamy na otwarcie i zachęcamy do korzystania z naszych obiektów sportowych!

Poniżej: cennik lodowiska, regulamin lodowiska i regulamin wypożyczalni łyżew.

Cennik-Lodowiska-AKTUALNY

regulamin-lodowisko-aktualne

regulamin-wypożyczalni-łyżew-aktualny