Menu / szukaj

Drugie zawody Grand Prix w tenisie ziemnym rozegrane!

Za nami dwudniowy turniej tenisa ziemnego, to już drugi z całego cyklu Grand Prix. Weekendowa pogoda stworzyła wspaniałe warunki, aby bez jakichkolwiek komplikacji możliwe było rozegranie wszystkich zaplanowanych meczy, bo jak pamiętamy w przeszłości bywało różnie. W rozpisce turniejowej zaszły jednak małe zmiany, gdyż na swoje mecze nie dotarło dwóch graczy, koniec końców w sportowym spotkaniu wzięło udział 11 znakomitych zawodników.

W trakcie sobotniego etapu rozgrywek naszych tenisistów odwiedziła Burmistrz Ewa Kulikowska, bo przypominamy to właśnie o zdobycie trofeum jakim jest Puchar Burmistrz Sokółki toczy się cała stawka! Podczas dwóch dni zaciętej rywalizacji mogliśmy obserwować wielkie sportowe pojedynki, wspaniałe taktyczne zagrania, tenisowe triki z najwyższej półki – rozgrywki naprawdę na wysokim poziomie! Naprawdę przyjemnie się to oglądało. Niestety nie obyło się bez jednej dosyć groźnej kontuzji.

I tam po dwudniowych zmaganiach wyłoniliśmy zwycięzców, oto pełna klasyfikacja turnieju Grand Prix w tenisie ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki 3-4 czerwiec:

Miejsce 1 – Tomasz Sokół

Miejsce 2 – Sebastian Grynczel

Miejsce 3 – Piotr Borowski

Miejsce 4 – Rafał Bielski

Miejsce 5 – Krzysztof Tumiel

Miejsce 6 – Andrzej Dowgiert

Miejsce 7 – Jerzy Czarnecki

Miejsce 8 – Stanisław Sacharczuk

Miejsca 9-13 – Mirosław Grabowicz, Marcin Czyrski, Łukasz Marculewicz, Mateusz Sołowiej, Lech Pilcicki.

Zwycięzcom gratulujemy wspaniałego sportowego występu! Wielkie dzięki Panowie za wielkie widowisko :)

Kolejny turniej w ramach GRAND PRIX w tenisa ziemnego już wkrótce! Informacje o naborze zgłoszeń niebawem, proszę bacznie śledzić naszą stronę internetową!