Menu / szukaj

Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki. Rywalizacja toczyć się będzie w formie siedmiu odrębnych turniejów w sezonie (od kwietnia do października). Pierwszych sześć turniejów odbędzie się w formule otwartej (każdy będzie mógł się zapisać), a zawodnicy oprócz nagród zdobywać będą też punkty do rankingu. W ostatnim siódmym turnieju weźmie udział najlepszych ośmiu tenisistów z rankingu Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym, a do zdobycia będzie podwójna ilość punktów. Zwycięzcę cyklu Grand Prix poznamy po zsumowaniu punktów rankingowych z wszystkich siedmiu turniejów – na najlepszych czekać będą atrakcyjne nagrody!
Pierwszy turniej odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia, zapisy przyjmowane są drogą elektroniczną na adres osir@sokolka.pl w treści należy podać: imię, nazwisko, datę urodzenia oraz numer telefonu. 

Zapraszamy!

Zgłoszenia do pierwszego turnieju Grand Prix można przesyłać do 19 kwietnia. Natomiast 20 kwietnia zgłoszeni zawodnicy (w mailu zwrotnym) otrzymają diagram rozgrywek z dokładnymi godzinami rozgrywania spotkań.
Opłata wpisowa do turnieju wynosi 10 zł i pobierana będzie w dniu zawodów.

Punktacja do rankingu Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym:

I – 20 pkt.
II – 15 pkt.
III – 12 pkt.
IV – 9 pkt.
V – 7 pkt.
VI – 5 pkt.
VII – 3 pkt.
VIII – 1 pkt.

Organizatorzy:
Burmistrz Sokółki,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki.

Do pobrania:
Regulamin turnieju GRAND PRIX 22-23.04.2017 r.

Regulamin Grand Prix Sokółki w Tenisie Ziemnym

oświadczenie o stanie zdrowia turniej tenisa ziemnego