Menu / szukaj

Półkolonie na półmetku pierwszego turnusu

Piękna zimowa aura towarzyszy dzieciom podczas pierwszego turnusu półkolonii „Ferie w Mieście”. Młodzi obozowicze w dniu wczorajszym prawie cały dzień spędzili w Malawiczach Dolnych, gdzie wzięli udział w lekcji jazdy na nartach biegowych oraz w kuligu. Ponadto mogli upiec kiełbaskę przy ognisku i bawić się na świeżym powietrzu. 

Po powrocie do Sokółki dzieci wzięły jeszcze udział w zajęciach tematycznych swoich grup. Sportowcy bawili się na hali sportowej SP nr1 w Sokółce. Gra w piłkę nożną i zabawy sprawnościowe to tylko niektóre z atrakcji, które czekały w ostatnim punkcie programu „sportowców” tego dnia. Tancerze doskonalili kroki zumby, a pływacy korzystali z wodnych atrakcji Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce.

Środa minęła obozowiczom w Sokółce na takich atrakcjach, jak łyżwy, gra w bilard, tańce, pływalnia oraz wizyta w sali zabaw „Odjazdowo”. Wczorajsza zaprawa na nartach biegowych była świetnym przygotowaniem do czwartkowego wyjazdu do WOSiR Szelment gdzie dzieci będą uczyć się jazdy na nartach zjazdowych.