Menu / szukaj

XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie za nami!

175-P1620265

W dniu dzisiejszym 28 października na krytej pływalni OSiR w Sokółce odbyły się XIII Międzynarodowe Zawody Pływackie pod Patronatem Burmistrza Sokółki. W rywalizacji wzięło udział 170 zawodników i zawodniczek z 7 klubów. Sokółkę reprezentowały dwie ekipy: UKS Batory Sokółka oraz UKS Omega Sokółka. O godzinie 9:15 odbyła się ceremonia otwarcia, po defiladzie, przywitaniu gości i odsłuchaniu hymnów państwowych głos zabrał Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, który dokonał symbolicznego otwarcia zawodów w imieniu Pani Burmistrz Ewy Kulikowskiej. Po części oficjalnej zawodnicy i zawodniczki przystąpili do rywalizacji.
Poniżej do pobrania wyniki XIII Międzynarodowych Zawodów Pływackich pod Patronatem Burmistrza Sokółki:

wyniki

Po zakończeniu wszystkich serii przyszedł czas na podsumowanie i ceremonię wręczenia medali. Najlepszych zawodników w poszczególnych konkurencjach dekorowali: Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce Piotr Rygasiewicz, Prezes UKS Batory Sokółka Beata Repucho oraz Dyrektor Szkoły Sportowej nr 5 w Grodnie Jan Kuziukiewicz.
Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z Sokólskich klubów, którzy wielokrotnie zajmowali miejsca na podium.

Nad sprawnym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie głównie (Marek Czyżewski oraz Marcin Łydkowski), a także ekipa sędziów z Sokółki.

Organizatorami zawodów byli:

UKS Batory Sokółka,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
Burmistrz Sokółki.