Menu / szukaj

II Edycja Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme zawitała do Sokółki!

1

Za nami kolejna – II Edycja Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme. W ubiegły weekend 24-25 czerwca do Sokółki ściągnęli najlepsi rajdowcy z całego kraju. Zawodnicy mieli do przebycia arcytrudną, wymagającą trasę złożoną z trawersów, stromych podjazdów i zjazdów, przepraw wodnych i bagiennych, która biegła m.in przez: Zadworzany, Kundzin, Łosośnę czy Wysokie Laski.

Walka toczyła się w trzech klasach: NOL (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu oraz samochody wyposażone w mechaniczną wyciągarkę), ADV (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu z dowolną ilością wyciągarek elektrycznych) oraz CHL  (pojazdy lekko zmodyfikowane wyposażone w jedną wyciągarkę elektryczną). W wyścigach tych nie mogło zabraknąć przedstawicieli naszego miasta – Sokółkę dumnie reprezentowały dwie załogi: Ignacy Lenkiewicz i Przemysław Biegański oraz Karol Lenkiewicz i Mariusz Terpiłowski (szósta lokata). Pierwsza z wymienionych powyżej ekip uzyskała zaszczytne wysokie trzecie miejsce!

Klasyfikacja generalna Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme:

Klasa No Limit
I Miejsce Marcin Małolepszy – Łukasz Kożuchowski
II Miejsce Maciej Musz – Jacek Musz
III Miejsce Ignacy Lenkiewicz – Przemysław Biegański

Klasa Advance
I Miejsce Michał Wojciechowski – Krzysztof Pawlak
II Miejsce Sebastian Szkopek – Radosław Szkopek
III Miejsce Marcin Meller – Albert Niedźwiecki

Klasa Challenge
I Miejsce Krzysztof Mężyk – Michał Cichecki
II Miejsce Rafał Noszka – Mariusz Kiszło
III Miejsce Adam Ciota – Szymon Czerski

Gratulujemy wszystkich ekstremalnie dobrych wyników!

Baza wypadowa rajdu była usytuowana w Ośrodku Wczasowym OSiR nad Sokólskim Zalewem.