Menu / szukaj

Ruszamy z zapisami na „Wakacje w Mieście 2016”

lato-wakacje-2012_13544

Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki wraz z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sokółce serdecznie zapraszają na półkolonie „Wakacje w Mieście 2016”. Z zapisami ruszamy już 30 czerwca (czwartek) w sekretariacie OSiR – pokój 214 w godz. 7.00-15.00. O przyjęciu dziecka decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane będą wyłącznie po złożeniu kompletu dokumentów (do pobrania w załączniku).

Ilość miejsc ograniczona, zatem kto pierwszy ten lepszy :)

Wakacyjny wypoczynek zorganizowany będzie w okresie lipiec – sierpień.  W półkoloniach łącznie weźmie udział 135 dzieci – podzielonych wg grup wiekowych na trzy turnusy:

I turnus 18-22 lipiec  – dzieci z roczników 2007-2009

II turnus 25-29 lipiec – dzieci z roczników 2003 – 2006

III turnus 08-12 sierpień –  mieszana grupa – 2003 – 2009

Odpłatność za półkolonie wynosi 100 zł. Pieniążki można wpłacać bezpośrednio gotówką na miejscu lub przelewem na rachunek bankowy, udostępniony przy zapisach.

Podczas twórczych i kreatywnych półkolonii dzieci będą miały możliwość obcowania z przepiękną przyrodą znajdującą się na podlaskich terenach, poznania wielu ciekawych kulturowo miejsc w naszym regionie oraz zdobędą nowe umiejętności i wiedzę z wielu dziedzin. Uczestnicy letniego wypoczynku, wg preferencji zostaną podzieleni na trzy grupy tematyczne: żeglarską, taneczną i ogólnosportową. Nie możemy zdradzić wszystkich atrakcji, jakie czekają obozowiczów w tym roku, jednak zrobimy mały przedsmak i „odkryjemy kilka kart” – w programie znajdzie się m.in. wycieczka do Parku dinozaurów w Jurowcach, rejsy żaglówkami i motorówkami czy wypad do jednej z okolicznych Stadnin koni. Wszystkie zajęcia posłużą kształtowaniu postawy wzajemnej tolerancji, szacunku dla drugiej osoby, zrozumienia i wrażliwości na potrzeby innych oraz budowaniu więzi koleżeństwa i przyjaźni. Sportowo-rekreacyjny cykl spotkań będzie się odbywać pod okiem doświadczonej kadry opiekunów oraz instruktorów.

Dokumenty do pobrania:

karta-kwalifikacyjna-uczestnika-wypoczynku wakacje 2016

komunikat_organizacyjny_obozu_letni_2016

oświadczenie o powrocie z obozu 2016

regulamin_obozu_2016