Menu / szukaj

II Edycja Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme w Sokółce!

Banerek_PT4x4TEII_Sokółka

Zespół PT4x4TE oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce gorąco zapraszają wszystkich miłośników ekstremalnych sportów na II Edycję Poland Trophy 4×4 Terenowiec Extreme. Już 24-25 czerwca 2016 Sokółka będzie gościła 40 najmocniejszych załóg przeprawowych w Polsce.

Walka będzie toczyła się w trzech klasach: NOL (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu oraz samochody wyposażone w mechaniczną wyciągarkę), ADV (dopuszczane wszystkie modyfikacje pojazdu z dowolną ilością wyciągarek elektrycznych), CHL  (pojazdy lekko zmodyfikowane wyposażone w jedną wyciągarkę elektryczną). Na OS-ach zawodnicy mogą spodziewać się: trawersów, stromych podjazdów i zjazdów; przepraw wodnych i bagiennych.

Już w piątkowe popołudnie zawodnicy pojawią się na bazie rajdu przy Ośrodku Wczasowym na ul. Wodnej, gdzie będzie przygotowany dla nich Camp oraz strefa Sokółki. Zawody będą trwały 2 dni, Etap Nocny – piątek 24 czerwca, Etap Dzienny – 25 czerwca. Zmagania na trasie zakończą się w sobotę około 18.00, następnie o godz. 21.00 odbędzie się ceremonia zakończenia – wręczenia pucharów i nagród. Głównym partnerem tytularnym jest Krakowska firma 4×4 Terenowiec Sp z o.o. – oficjalny dystrybutor marki Superwinch w Polsce oraz producent marki PowerWinch, PowerLine  oraz PowerLight. Partnerem wspierającym PT4x4TE jest Katowicka firma Automore Sp z o.o. oficjalny dystrybutor marki PENRITE w Polsce.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa oraz kibicowania.

Zespół PT4x4TE

Formularz zgłoszeniowy na: www.pt-serwis.pl