Menu / szukaj

Siatkarze i siatkarski rywalizowali w Mikołajkowym Turniej Piłki Siatkowej w ZSI

DSC05303

W dniu dzisiejszym w Hali Sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce odbył się  Mikołajkowy Turniej Piłki Siatkowej. Rozgrywki toczyły się na dwóch boiskach w dwóch kategoriach: dziewcząt i chłopców. Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn(po 3 w każdej kategorii), które rywalizowały w systemie każdy z każdym. 

Wśród chłopców bezkonkurencyjni okazali się gospodarze, reprezentanci Gimnazjum nr3 w Sokółce- ZSI bez straty seta zwyciężyli w dwóch meczach, wyprzedzając ekipę Gimnazjum nr 1 w Sokółce oraz Drużynę złożoną z chłopców ze szkół podstawowych, którzy dzielnie rywalizowali z o 3 lata starszymi kolegami.

W turnieju dziewcząt najlepsze okazały się siatkarki Gimnazjum w Czarnej Białostockiej, tuż za nimi uplasowała się drużyna Gimnazjum nr 1 w Sokółce, a trzecie miejsce przypadło gospodyniom – gimnazjalistkom z ZSI w Sokółce.

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz słodką niespodziankę, które wręczyła Dyrektor Zespołu Szkół Integracyjnych w Sokółce Maria Lilla Andrzejewska.

Organizatorami turnieju byli:
Zespół Szkół Integracyjnych w Sokółce,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
UKS MIKOLO w Sokółce.

Wszystkim drużynom gratulujemy walki i życzymy dalszych sukcesów!