Menu / szukaj

Półkolonie „Wakacje w mieście 2015” przeszły do historii

P1480295

Do historii przeszedł ostatni- już trzeci tegoroczny turnus „Wakacji w mieście”. Letni odpoczynek organizowany przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce zapewnił dzieciom masę pozytywnych wrażeń i uśmiechów. 32 młodych obozowiczów – podzielonych na dwie sekcje tematyczne- żeglarską i ogólno-sportową miało możliwość obcowania z przepiękną przyrodą znajdującą się na podlaskich terenach.

Dzieciaki brały udział w biegu na orientacje organizowanych przez Nadleśnictwo w Czarnej Białostockiej. Po wyczerpującym biegu dzieci mogły liczyć na łyk napoju i kiełbaskę pieczoną nad ogniskiem. Jednym z kolejnych punktów wakacyjnej przygody była farma zwierząt w Zamczysku oraz seans filmowy w sokólskim kinie. Każdego dnia, w te jakże niezwykle upalne dni ochłodą i ukojeniem był Zalew Sokólski. Żaglówki, gry integracyjne, lody i pizza dodawały energii i pomagały przetrwać najgorętsze dni w roku. Odjazdowo, Bubustacja, Klub bilardowy LP gorąco przywitały najmłodszych gości i dostarczyły im wiele zabawy i wspaniałych wrażeń. Dzieci z niecierpliwością oczekują już na zimowe półkolonie.

Organizatorami „Wakacji w Mieście 2005″ byli:
Urząd Miejski w Sokółce,
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce.
Główny sponsor – Urząd Miejski w Sokółce.
Partnerzy:
Nadleśnictwo Czarna Białostocka,
Nadleśnictwo Krynki z siedzibą w Poczopku,
Polski Związek Orientacji Sportowej,
Sokólski Ośrodek Kultury,
KP Policji w Sokółce,
Placówka Straży Granicznej w Kuźnicy,
Straż Miejska w Sokółce,
KP Państwowej Straży Pożarnej w Sokółce,
Klub Bilardowy LP,
KŻ Żagiel,
KS Foto,
Body Dance Aktywne Studio Ruchu,
Akademia Sportów Umysłowych.
Wychowawcami obozowiczów w trzecim turnusie byli: Zdzisław Sidorowicz, Krystian Markowski, Jarosław Nelke, Anna Lisowska.