Menu / szukaj

Turniej piłki nożnej na zakończenie ferii

P1380218

W piątek 6 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół Integracyjnych odbył się ostatni z cyklu turniejów piłki nożnej o Puchar Dyrektora OSiR w Sokółce podczas ferii zimowych. Tym razem do rywalizacji przystąpili chłopcy w kategorii szkół podstawowych.

Do rywalizacji przystąpiły 3 drużyny: gospodarze Zespół Szkół Integracyjnych, Szkoła Podstawowa numer 1 oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących. Turniej został rozegrany w systemie każdy z każdym. Po rozegraniu dwóch meczy żadna z drużyn nie zapewniła sobie pewnego miejsca w tabeli, a w grze o końcowe zwycięstwo były ekipy SP nr1 oraz Zespół Szkół. Podopieczni Stanisława Polewki z „Jedynki” byli faworytem, po pewnym zwycięstwie nad gospodarzami prowadzili w turniejowej tabeli. Natomiast drużyna prowadzona przez Radosława Kacunela oraz Andrzeja Ignatowicza z jednym punktem po remisie z ZSI zajmowali drugą lokatę. Zacięty pojedynek przysporzył wielu emocji. Ostatecznie drużyna ZSO zwyciężyła 2:0 i wyprzedziła SP nr1 w końcowej tabeli.

 


Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących     4 pkt.
2. Szkoła Podstawowa numer 1 w Sokółce    3 pkt
3. Zespół Szkół Integracyjnych w Sokółce   1 pkt

Wszystkim drużynom należą się wielkie brawa za wspaniałą rywalizację. Trzy drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nagrody w imieniu Dyrektora wręczył Krzysztof Zaniewski.

Organizatorami turnieju byli:

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
Zespół Szkół Integracyjnych w Sokółce.

Zawody sędziowali: Cezary Kondrusiewicz oraz Tomasz Grynczel.