Menu / szukaj

Wyniki turniejów piłki nożnej o Puchar Dyrektora OSiR w Sokółce

P1370991

W dniach 30 stycznia oraz 2 lutego odbyły się dwa turnieje piłki nożnej o Puchar Dyrektora OSiR w Sokółce.

W dniu 2 lutego w hali sportowej SP nr1 w Sokółce odbył się turniej halowej piłki nożnej dziewcząt o Puchar Dyrektora OSiR w Sokółce. Do rywalizacji przystąpiły 2 zespoły: SP nr1 w Sokółce oraz Gimnazjum nr1 w Sokółce. Sędzia główny spotkania Zdzisław Sidorowicz zadecydował o rozegraniu jednego meczu składającego się z dwóch części gry po 20 minut każda. Po upływie regulaminowego czasu gry wynik wskazywał przewagę 7:4 na korzyść drużyny SP nr1 w Sokółce. Trener obydwu drużyn Adam Bitucki może być zadowolony z bardzo dobrego poziomu meczu, drużyny wykazały ducha walki, a wiele zagrań nie odbiegało poziomem od rozgrywek chłopców.

Natomiast w ubiegły piątek 30 stycznia w hali sportowej odbył się turniej halowej piłki nożnej chłopców o Puchar Dyrektora OSiR w Sokółce w kategorii szkół gimnazjalnych. Do rywalizacji również przystąpiły dwie drużyny: Zespół Szkół Integracyjnych oraz Zespół Szkół Ogólnokształcących. Zdecydowana przewaga drużyny ZSO prowadzonej przez trenera Radosława Kacunela zaowocowała wynikiem 9:2.

Już w najbliższy piątek 6 lutego odbędzie się turniej w kategorii szkół podstawowych. Początek gier o godzinie 10:00. Serdecznie zapraszamy!