Menu / szukaj

Grand Prix w tenisie ziemnym 2024 rozstrzygnięte!

W niedzielę 13 października odbył się szósty, a za razem ostatni turniej tenisa ziemnego w ramach Grand Prix o Puchar Burmistrza Sokółki – edycja 2024. Andrzej Marczuk (125 pkt.) obronił pozycję lidera, wygrał turniej i po raz trzeci z rzędu zwyciężył w naszym cyklu. Pod nieobecność rewelacji tegorocznego Grand Prix – Karoliny Silwanowicz na drugie miejsce wskoczył Artur Skrodzki – 75 pkt.(w turnieju trzecie miejsce). Karolina Silwanowicz wzięła udział w trzech turniejach tegorocznego cyklu, dwukrotnie zwyciężyła i raz była druga(łącznie 55 pkt.), tak fantastyczne wyniki pozwoliły na zajęcie trzeciego miejsca w klasyfikacji generalnej. Tuż za podium Grand Prix uplasował się Robert Lutostański – 53 pkt  (drugie miejsce w finałowym turnieju), piąte miejsce przypadło Tomaszowi Owerczukowi.- 42 pkt. a szósty sklasyfikowany został Krzysztof Ptak. Najlepszym zawodnikom nagrody wręczył Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce Piotr Rygasiewicz.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział i zapraszamy na przyszłoroczne zmagania tenisowe na kortach OSiR w Sokółce!