Menu / szukaj

Zapisy na Półkolonie Ferie w Mieście ruszają w najbliższą niedzielę 📣

Ferie w województwie podlaskim zaczynają się 22 stycznia. Zimowa przerwa w nauce potrwa 2 tygodnie i w związku z tym przygotowaliśmy dla was masę atrakcji. Jak co roku organizujemy wypoczynek w formie półkolonii pn. „Ferie w Mieście”. Zapisy na zimowy wypoczynek rozpoczynają się już w najbliższą niedzielę o godzinie 17:00.

Oto terminy poszczególnych turnusów i godziny zapisów elektronicznych:

Proszę się zastanowić i odpowiednio wybrać termin wypoczynku do rocznika dziecka jak również przygotować się na zapisy o przyporządkowanej do tego godzinie. Radzimy wcześniej założyć konto na stronie elektronicznych zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/registration.html  a później już tylko się zalogować i zapisać dziecko.

Przygotowaliśmy dla dzieci wiele arcyciekawych zajęć. Nie może zabraknąć wycieczek autokarowych, z których najdłuższą i podejrzewam najbardziej ekscytującą będzie wyprawa na narty do WOSiR Szelment. Nie zabraknie też wyjść na nasze Lodowisko Miejskie. Ponadto planujemy jeszcze wycieczkę do Białegostoku z wizytą w Muzeum Wojska oraz „Jumper Parku”. Wzorem lat ubiegłych mamy zaplanowane również seanse filmowe w kinie Sokół. Koszt udziału w półkoloniach to 300 zł od osoby. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, zwykle w godzinach 8:00 –  14:30, szczegółowy harmonogram zajęć i godziny zbiórek opublikujemy na naszej stronie kilka dni przed rozpoczęciem poszczególnych turnusów.

Jeszcze kilka informacji.

Po zapisaniu się drogą elektroniczną, co jest równoważne z zakwalifikowaniem się uczestnika prosimy o:

  1. Dostarczenie kompletu dokumentów do tymczasowego sekretariatu OSiR Sokółka – ul. Wodna 20- budynek parterowy. Proszę to zrobić niezwłocznie, najpóźniej do 17 stycznia 2024 r. do godziny 12:00. Dokumenty do pobrania poniżej:

Jeśli nie mają Państwo możliwości skompletowania dokumentów to zapraszamy do naszego biura udostępnimy wszystkie niezbędne kwestionariusze do wypełnienia na miejscu.

2. Dokonanie opłaty za wypoczynek dziecka w kwocie 300 zł drogą elektroniczną (tylko i wyłącznie). Oto dane do przelewu:

Bank BGŻ  BNP Paribas S.A.
Nr: 96 2030 0045 1110 0000 0424 8820
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki, ul. Mariańska 31, 16-100 Sokółka
Tytuł: Darowizna półkolonie ……………………………………….(imię i nazwisko dziecka),  turnus ………….

Uwaga! Osoby zapisane, które nie dostarczą uzupełnionych dokumentów lub nie uiszczą wpłaty do dnia 17 stycznia zostaną usunięte z listy.

Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia :)