Menu / szukaj

Program półkolonii „Wakacje w Mieście 2023”

Wszystkich rodziców oraz opiekunów uczestników I Turnusu „Wakacje w Mieście 2023” prosimy o zapoznanie się z programem półkolonii.

Startujemy już w najbliższy poniedziałek 31 lipca, wypoczynek potrwa do piątku 4 sierpnia. 

  1. Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 14:00. Pierwsza zbiórka w poniedziałek 31 lipca nad Zalewem Sokólskim o godz. 8:00. Odbiór dzieci w tym dniu również z Zalewu.
  2. W poniedziałek prosimy o zaopatrzenie wszystkich dzieci w stroje kąpielowe, ręczniki, klapki.
  3. Jedzenie we własnym zakresie zapewniają rodzice/opiekunowie. Jedynie podczas wycieczki do Czarnej Białostockiej/Białegostoku i Tykocina(wtorek i czwartek) zaplanowany jest posiłek.
  4. Każdego kolejnego dnia wypoczynku wychowawcy grup będą informować o zaplanowanych na następny dzień atrakcjach. Ale prosimy też rodziców/opiekunów odbierających dzieci, aby dowiadywali się u przypisanych do ich dzieci wychowawców, co jest zaplanowane na następny dzień. I prosimy, aby przy odbiorze dzieci odmeldować się u swojego wychowawcy.
  5. W załączeniu poniżej prezentujemy poglądowy program półkolonii, jednak zaznaczamy, że będziemy śledzić prognozy pogody i wg nich ustalać czy w danym dniu będzie wyjście nad zalew czy też na boisko. W naszym programie dużym determinantem jest pogoda.

Do pobrania: harmonogram

No to czekamy poniedziałku… Do zobaczenia!