Menu / szukaj

Program półkolonii „Wakacje w Mieście 2022” – TURNUS II

Wszystkich rodziców oraz opiekunów uczestników II Turnusu „Wakacje w Mieście 2022” prosimy o zapoznanie się z programem półkolonii.

Startujemy już w najbliższy poniedziałek 1 sierpnia, wypoczynek potrwa do piątku 5 sierpnia. 

  1. Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 14:00. Pierwsza zbiórka w poniedziałek 1 sierpnia nad Zalewem Sokólskim o godz. 8:00. Odbiór dzieci w tym dniu również z Zalewu.
  2. W poniedziałek prosimy o zaopatrzenie wszystkich dzieci w stroje kąpielowe, ręczniki, klapki, a także(oczywiście jeśli ktoś ma taką możliwość)  łyżworolki, ponieważ spotkanie ze służbami mundurowymi połączone będzie z pokazem jazdy na rolkach.
  3. Jedzenie we własnym zakresie zapewniają rodzice/opiekunowie. Jedynie podczas wycieczki do Białegostoku w czwartek 4 sierpnia zaplanowany jest posiłek.
  4. Każdego kolejnego dnia wypoczynku wychowawcy grup będą informować o zaplanowanych na następny dzień atrakcjach. Ale prosimy też rodziców/opiekunów odbierających dzieci, aby dowiadywali się u przypisanych do ich dzieci wychowawców, co jest zaplanowane na następny dzień. I prosimy, aby przy odbiorze dzieci odmeldować się u swojego wychowawcy.
  5. W załączeniu poniżej prezentujemy poglądowy program półkolonii, jednak zaznaczamy, że będziemy śledzić prognozy pogody i wg nich ustalać czy w danym dniu będzie wyjście nad zalew czy też na boisko. W naszym programie dużym determinantem jest pogoda.
  6. Jeżeli zapisane dziecko choruje na chorobę przewlekłą, zwiększającą ryzyko ciężkiego przechodzenia Covid-19 to prosimy o pilną informację w tej sprawie na adres: osir@sokolka.pl.

No to czekamy poniedziałku… Do zobaczenia!

Program: harmonogram półkolonii II turnus