Menu / szukaj

Harmonogram półkolonii „Ferie w Mieście 2022” – turnus II

Poniżej przedstawiamy harmonogram zajęć II turnusu półkolonii „Ferie w Mieście 2022”. Druga odsłona zimowego wypoczynku startuje już w najbliższy poniedziałek 31 stycznia 2022 i potrwa do piątku 4 lutego 2022.

Rodziców/opiekunów prawnych uczestników zimowego wypoczynku I turnusu prosimy o przeczytanie poniższych informacji:

 

1. Zbiórki i odbiór dzieci w tym roku będą odbywać się w różnych miejscach, w zależności od pierwszych i ostatnich zajęć w danym dniu poszczególnej grupy. I tak w PONIEDZIAŁEK:

  • grupa sportowa I zaczyna od zajęć na pływalni, więc tu zbiórka będzie w budynku pływalni, ostatnią atrakcją tego dnia będzie seans w Kinie Sokół więc odbiór dzieci będzie w kinie,
  • grupa sportowa II zaczyna na dużej hali sportowej SP nr 1 w Sokółce, tu zbiórka bezpośrednio w hali sportowej, odbiór również w Kinie Sokół,
  • grupa sportowa III zaczyna od Łyżew, tu zbiórka już na Lodowisku, przy wypożyczalni, odbiór również w Kinie Sokół.

2. Zbiórka wszystkich grup w ww. miejscach o godzinie 8:00. Zajęcia potrwają do godziny 14:00. Odbiór dzieci w godzinach 14:00-14:30. Wyjątek stanowi czwartek (wyjazd do Szelmentu): tu zbiórka o godzinie 7:30, natomiast powrót dzieci ok. godziny 16:00-17:00.

Uwaga! Powyższa rozpiska dotyczy tylko pierwszego dnia – poniedziałku. W każdym kolejnym dniu o miejscu zbiórki i odbioru proszę dowiadywać się od wychowawców danej grupy lub z harmonogramu zajęć.

3. Jeśli w programie dnia danej grupy jest pływalnia to trzeba mieć ze sobą wszystkie niezbędne rzeczy na basen takie jak: ręcznik, strój kąpielowy, klapki, czepek, przybory higieniczne.

4. Jeśli w danym dniu jest Hala to obowiązkowo obuwie na zmianę i dowolny strój sportowy.

5. Jeśli dziecko posiada swoją własną parę łyżew i kask proszę o wzięcie tego na zajęcia, w dniu w którym w programie jest zapowiedziane wyjście na łyżwy. Dodatkowa para rękawiczek również się przyda.

6. Wytyczne odnośnie wyżywienia: w tygodniu wypoczynku przewidziana jest pizza we wtorek i środę oraz obiad na wycieczce do Szelmentu. Jednakże nawet w te dni warto spakować coś do jedzenia i picia.

7. W kinie jest możliwość kupienia popcornu- każde dziecko we własnym zakresie.

8. Pamiętajmy o maseczkach dla dzieci.

9. W razie jakichkolwiek wątpliwości dot. programu prosimy kontaktować się z opiekunami grup lub z sekretariatem Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce – 85 711 25 71.

Do zobaczenia!

Harmonogram półkolonii ferie 2022 II turnus