Menu / szukaj

Zapraszamy dzieci na „Ferie w Mieście 2022”! Elektroniczne zapisy już w najbliższą niedzielę!

W tym roku wypoczynek zimowy w województwie podlaskim rozpoczyna się 24 stycznia i potrwa do 4 lutego. Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w półkoloniach „Ferie w Mieście 2022”. Z elektronicznymi zapisami startujemy już w najbliższą niedzielę – 16 stycznia. Poniżej rozpiska godzinowa dot. poszczególnych turnusów. 

Podobnie, jak w latach ubiegłych szykujemy się na przyjęcie 90 dzieci w dwóch turnusach. Każdy z nich potrwa od poniedziałku do piątku. W tym roku stawiamy na szeroko rozumiany SPORT! Więc szykujemy same grupy sportowe. W programie zimowego wypoczynku znajdą się takie atrakcje jak: narty zjazdowe w Szelmencie, łyżwy, zajęcia na pływalni, robotyka, zajęcia na hali sportowej, kino i inne.

Oto TERMINY wypoczynku i GODZINY zapisów elektronicznych:

Zakończenie zapisów w dniu 17 stycznia 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 12:00. Radzimy wcześniej założyć konto na stronie elektronicznych zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/registration.html  a później już tylko się zalogować i zapisać dziecko.

Jeszcze garstka ważnych informacji dotyczących „Ferii w Mieście 2022”

1. Po zapisaniu się drogą elektroniczną, co jest równoważne z zakwalifikowaniem się uczestnika prosimy o dostarczenie kompletu dokumentów dot. wypoczynku do sekretariatu OSiR Sokółka do dnia 19 stycznia 2022 r. do godz. 12:00. Oto wymagane dokumenty:

2. Koszt udziału w półkoloniach to 200 zł od osoby. Dokonanie opłaty za wypoczynek dziecka tylko i wyłącznie drogą elektroniczną. Opłaty należy dokonać do 19 stycznia 2022 r. do godziny 12:00.

Oto dane do przelewu:

Bank BGŻ  BNP Paribas S.A.
Nr: 96 2030 0045 1110 0000 0424 8820
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki, ul. Mariańska 31, 16-100 Sokółka.
Tytuł: Darowizna półkolonie ……………………………………….(imię i nazwisko dziecka),  turnus ………….

3. Uwaga! Osoby zapisane, które nie dostarczą uzupełnionych dokumentów do 19 stycznia 2022 r. do godziny 12:00 oraz nie uiszczą do tego terminu opłaty za wypoczynek zostaną usunięte z listy.

4. Program będzie udostępniony na naszej stronie internetowej na kilka dni przed rozpoczęciem każdego turnusu. Zatem prosimy rodziców o śledzenie naszej strony, bo nie będziemy Państwa powiadamiać telefonicznie.

5. Każdy rodzic/opiekun prawny dziecka biorącego udział w półkoloniach obligatoryjnie jest zobowiązany do zapoznania się i zaakceptowania regulaminu wypoczynku, co potwierdza swoim podpisem.

Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia :)