Menu / szukaj

SOKÓLSKI TRIATHLON TO COŚ DLA CIEBIE!

Jeszcze raz chcemy przypomnieć się z naszym SOKÓLSKIM TRIATHLONEM 2021! Ten już 22 sierpnia 2021 r.! 

Jeśli ktokolwiek się wciąż zastanawia czy te sportowe wydarzenie jest skierowane do niego, to podpowiadamy…

Jeśli czujesz się i jesteś zdrowym człowiekiem, a do tego posiadasz tak bogaty wachlarz umiejętności jak pływanie, jazda na rowerze oraz bieganie (a myślę, że znajdzie się wielu takich, którzy to wszystko ogarniają) to nasz triathlon jest zdecydowanie dedykowany dla Ciebie!

Chcemy Państwu uzmysłowić, że organizowane przez nas wydarzenie nie jest skrojone jedynie dla zawodowców, którzy na co dzień zajmują się sportem, ale także dla ludzi traktujących sport jak hobby, odskocznię od rutyny, aktywną rozrywkę. Udział w naszym triathlonie może być pewnego rodzaju doskonałym sprawdzianem osobowości: siły, wytrzymałości, waleczności, determinacji… sami zresztą Państwo wiedzą ile wtedy wychodzi z człowieka. 

Triathlon to nie wszystko co mamy do zaoferowania! Specjalnie dla najmłodszych miłośników sportu przygotowaliśmy biegi krótkie. Dzieci to nasza przyszłość a bieganie jest zdrowe i rozwijające. Zatem cóż więcej, zapraszamy rodziców wraz ze swoimi pociechami.
Zapisy w dniu imprezy w biurze zawodów. Udział nieodpłatny.
Ponadto jeśli znajdą się chętni wystartujemy z konkurencjami aquathlon oraz duathlon. Tu zapisy również na miejscu w biurze zawodów.

Zatem do działa, postawmy tę „kropkę nad i” i już dziś zapiszmy się na SOKÓLSKI TRIATHLON 2021. Oto link do zapisów, tam też wszystkie szczegółowe informacje: https://elektronicznezapisy.pl/event/6188.html

Niezdecydowanych jeszcze raz zapewniam, że warto! 

Zapraszamy!