Menu / szukaj

Program półkolonii „Wakacje w Mieście 2021” – TURNUS I

Wszystkich rodziców oraz opiekunów uczestników I Turnusu „Wakacje w Mieście 2021” prosimy o zapoznanie się z programem półkolonii.

Startujemy już w najbliższy poniedziałek 5 lipca, wypoczynek potrwa do piątku 9 lipca. 

  1. Zajęcia odbywają się w godzinach 8:00 – 14:00. Pierwsza zbiórka w poniedziałek 5 lipca nad Zalewem Sokólskim o godz. 8:00. Odbiór dzieci w tym dniu również z Zalewu.
  2. W poniedziałek prosimy o zaopatrzenie wszystkich dzieci w stroje kąpielowe, ręczniki, klapki.
  3. Jedzenie we własnym zakresie zapewniają rodzice/opiekunowie. Jedynie podczas wycieczki do Białegostoku we czwartek 8 lipca zaplanowany jest posiłek w formie pizzy.
  4. Grupa żeglarska ma każdego dnia w programie zajęcia nad wodą toteż tutaj dzieci proszę zaopatrzyć w stroje kąpielowe, ręcznik, klapki.
  5. Dla pozostałych grup również planujemy dużo wypoczynku i zabaw nad wodą. Będziemy o tym informować rodziców na bieżąco. Wszystko to zależy od pogody.
  6. We czwartek na wycieczkę do Jumper Parku prosimy zapakować dzieciom skarpetki antypoślizgowe, które są niezbędne, aby móc korzystać z przewidzianych tam atrakcji tj. trampolin.
  7. Należy obowiązkowo wyposażyć dziecko w maseczkę ochronną. Prosimy też, aby dziecko ubierać adekwatnie do pogody, nie zapominajmy o czapce z daszkiem czy kapelusiku.
  8. Każdego kolejnego dnia wypoczynku wychowawcy grup będą informować o zaplanowanych na następny dzień atrakcjach. Ale prosimy też rodziców/opiekunów odbierających dzieci, aby dowiadywali się u przypisanych do ich dzieci wychowawców, co jest zaplanowane na następny dzień. I prosimy, aby przy odbiorze dzieci odmeldować się u swojego wychowawcy.
  9. W załączeniu poniżej prezentujemy poglądowy program półkolonii, jednak zaznaczamy, że będziemy śledzić prognozy pogody i wg nich ustalać czy w danym dniu będzie wyjście nad zalew czy też na boisko. W naszym programie dużym determinantem jest pogoda.
  10. Jeżeli zapisane dziecko choruje na chorobę przewlekłą, zwiększającą ryzyko ciężkiego przechodzenia Covid-19 to prosimy o pilną informację w tej sprawie na adres: osir@sokolka.pl.

No to czekamy poniedziałku… Do zobaczenia!

Program: harmonogram półkolonii I turnus