Menu / szukaj

Place zabaw i miasteczko ruchu drogowego ponownie otwarte!

Już dziś możemy oficjalnie zakomunikować, że ponownie otwierają się place zabaw oraz miasteczko ruchu drogowego w naszej gminie. To taki kolejny mały krok w powrocie do normalności. Jednak w dalszym ciągu chcielibyśmy Państwa uczulić i prosić o zachowanie dystansu społecznego. Korzystając ze wszystkich sprzętów pamiętajmy o utrzymaniu minimum 2-metrowych odstępów od drugiej osoby. Przypominać o tym mają plakaty umieszczone w widocznym miejscu na terenach placów. Zalecamy również, aby z obiektów nie korzystały osoby z objawami chorobowymi, sugerującymi chorobę zakaźną. Pragniemy zaznaczyć, iż we wszystkich piaskownicach został wymieniony piach, a wszelkie urządzenia zostały zdezynfekowane.

Bawmy się, śmiejmy się i ruszajmy się do woli na świeżym powietrzu, na powrót cieszmy się wspaniale wyposażonymi punktami rekreacji dla najmłodszych, ale róbmy wszystko to z zachowaniem obowiązujących norm bezpieczeństwa. 

Zapraszamy!