Menu / szukaj

Specjalna oferta na ferie zimowe 2020!

W tym roku zima nas nie rozpieszcza i „szkoduje” nam śnieżnego puchu. A co za tym idzie, nie ma saneczek, nart, kuligów, bałwanków…

Aby nieco uatrakcyjnić zimowy wypoczynek przygotowaliśmy jak corocznie kilka dodatkowych niespodzianek w naszej ofercie.

Oto one.

Miejskie Lodowisko OSiR Sokółka

Nie ma saneczek, nart… ale są ŁYŻWY i wejścia na Miejskie Lodowisko w atrakcyjnej cenie 2 zł. Stawka obowiązuje wszystkich, zarówno dzieci jak i dorosłych w okresie 18.01-02.02.2020 r. Odpłatność za wypożyczalnie sprzętu pozostaje bez zmian.

Kryta Pływalnia OSiR Sokółka

Zgodnie z nowym cennikiem przedszkolaki oraz uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych podczas ferii korzystają z pływalni ze zniżką w wysokości 40% ceny biletu ulgowego. Zniżka dotyczy pierwszych 60 minut, z kolei następne minuty naliczane są według cennika.

Tor przeszkód

Przez dwa tygodnie ferii na naszym obiekcie będzie rozstawiony DMUCHANY TOR PRZESZKÓD. Wszyscy odwiedzający nas w tym czasie bez dodatkowych opłat, w cenie wejścia na pływalnię będę mogli korzystać z tej fantastycznej atrakcji. W ubiegłych latach cieszyła się ona ogromnym wzięciem. Zdradzę, że i dorośli bawili się jak dzieci.

Życzymy wszystkim fajnych i bezpiecznych ferii. Zapraszamy na nasze obiekty.