Menu / szukaj

Już 5 stycznia ruszają elektroniczne zapisy na „Ferie w Mieście 2020”!

W tym roku wypoczynek zimowy w województwie podlaskim rozpoczyna się 20 stycznia i potrwa do 2 lutego. Już dziś serdecznie zapraszamy do zapisów na półkolonie Ferie w Mieście 2020. Podobnie, jak w latach ubiegłych szykujemy się na przyjęcie 90 dzieci w dwóch turnusach. Każdy z nich potrwa od poniedziałku do piątku. W pierwszym turnusie planujemy utworzyć trzy grupy tematyczne: pływacką, sportową i taneczną. Natomiast w drugim turnusie będą dwie grupy sportowe oraz pływacka. Z elektronicznymi zapisami startujemy już w najbliższą niedzielę – 5 stycznia. 

Oto terminy wypoczynku i godziny zapisów elektronicznych:

Zakończenie zapisów w dniu 7 stycznia (wtorek) o godzinie 10:00. Proszę się zastanowić i odpowiednio wybrać termin wypoczynku, grupę tematyczną oraz rocznik dziecka jak również przygotować się na zapisy o przyporządkowanej do tego godzinie. Radzimy wcześniej założyć konto na stronie elektronicznych zapisów: https://elektronicznezapisy.pl/registration.html  a później już tylko się zalogować i zapisać dziecko.

Przygotowaliśmy dla dzieci wiele arcyciekawych zajęć. Nie może zabraknąć wycieczek autokarowych, z których najdłuższą i podejrzewam najbardziej ekscytującą będzie wyprawa do Warszawy i wizyta w Centrum Nauki Kopernik. W tym roku ze względu na niesprzyjającą aurę i brak śniegu, asekuracyjnie musimy zrezygnować z odwiedzin w Szelmencie. Za to nie zabraknie wyjść na nasze Lodowisko Miejskie. Ponadto planujemy jeszcze co najmniej jedną wycieczkę poza granice Sokółki, najprawdopodobniej będzie to Białystok z wizytą w Muzeum Wojska oraz „Jumper Parkiem”. Wzorem lat ubiegłych mamy zaplanowane seanse filmowe w kinie Sokół oraz wypady do „Odjazdowa”. Będziemy również korzystać z udogodnień naszego obiektu, przewidujemy zajęcia pływackie jak również zabawy w Podwodnej Sali. Koszt udziału w półkoloniach to 150 zł od osoby. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 –  14:00 (zbiórka i odbiór dzieci w świetlicy przy krytej pływalni), wyjątkiem będzie wyjazd do Warszawy, tu będziemy musieli spotkać się wcześniej.

Jeszcze kilka informacji.

Po zapisaniu się drogą elektroniczną, co jest równoważne z zakwalifikowaniem się uczestnika prosimy o:

  1. Dostarczenie kompletu dokumentów do sekretariatu OSiR Sokółka (pokój 214). Proszę to zrobić niezwłocznie, najpóźniej do 10 stycznia 2020 r. do godziny 13:00. Dokumenty do pobrania poniżej:

Jeśli nie mają Państwo możliwości skompletowania dokumentów to zapraszamy do naszego biura udostępnimy wszystkie niezbędne kwestionariusze do wypełnienia na miejscu.

2. Dokonanie opłaty za wypoczynek dziecka w kwocie 150 zł drogą elektroniczną (tylko i wyłącznie). Oto dane do przelewu:

Bank BGŻ  BNP Paribas S.A.
Nr: 96 2030 0045 1110 0000 0424 8820
Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki, ul. Mariańska 31, 16-100 Sokółka
Tytuł: Darowizna półkolonie ……………………………………….(imię i nazwisko dziecka),  turnus ………….

Uwaga! Osoby zapisane, które nie dostarczą uzupełnionych dokumentów do 10 stycznia oraz nie uiszczą wpłaty do dnia 13 stycznia zostaną usunięte z listy.

Program będzie udostępniony na naszej stronie internetowej na kilka dni przed rozpoczęciem każdego turnusu. Zatem prosimy rodziców o śledzenie naszej strony, bo nie będziemy Państwa powiadamiać telefonicznie.

Zapraszamy do zapisów i życzymy powodzenia :)