Menu / szukaj

Zarejestruj się w bazie dawców szpiku i weź udział w loterii – pula nagród wzrosła do 6000 zł!

Jak już wcześniej wspominaliśmy 6 października został ustanowiony Dniem Dawcy Szpiku w Sokółce. Ta szczytna akcja zostanie przeprowadzona w Ośrodku Wczasowym nad Zalewem Sokólskim w trakcie trwania Festynu Rodzinnego. Inicjatywa spotkała się z bardzo przychylnym odbiorem zarówno samych mieszkańców Sokółki, ale i również lokalnych Firm oraz Samorządowców. Początkowo informowaliśmy, że pula nagród wyniesie 2000 zł, aktualnie ta kwota się potroiła i mamy do rozdania już 6000 zł w formie 60 bonów o wartości 100 zł każdy na towary i usługi w sokólskich firmach. Tak więc co najmniej 60 zarejestrowanych tego dnia dawców otrzyma nagrody! Ale uwaga, lista sponsorów nie jest zamknięta, więc jeszcze można dołączyć do grona szlachetnych darczyńców. W sprawie wsparcia loterii można się kontaktować pod numerami telefonów: 85 711 25 71, 511 516 678 oraz mailowo na adres: osir@sokolka.pl.

Zatem akcję można wspomóc w dwojaki sposób. Poprzez rejestrację w bazie, ofiarowując swój szpik oraz sponsorując kolejny bon dla potencjalnych dawców.

Nie pozostaje nam nic innego jak jeszcze raz gorąco zachęcić Państwa do udziału w tej wyjątkowej szlachetnej inicjatywie.

Do zobaczenia w niedzielę nad Zalewem Sokólskim! PODARUJ KOMUŚ ŻYCIE.