Menu / szukaj

Przed nami EKSTREMALNA PRZEPRAWA! Zapisy już ruszyły!

EKSTREMALNA PRZEPRAWA zbliża się wielkimi krokami… dlatego już dziś chcielibyśmy zaprosić wszystkich hardcorowych śmiałków na kolejną edycję tej sportowej imprezy! W tym roku odbędzie się ona 6 października. ZAPISY JUŻ RUSZYŁY! Zgłaszamy się drogą elektroniczną poprzez stronę: https://elektronicznezapisy.pl/event/4181/strona.html

Na zgłoszenia czekamy do 3 października br. Jednak istnieje możliwość zapisania się na miejscu w dniu zawodów, jeśli nie zostanie przekroczony limit 50 zawodników. Mieszkańcy Gminy Sokółka zwolnieni są z opłaty startowej, natomiast biegacze spoza naszego rejonu uiszczają wpisowe w kwocie 30 zł.

Jest  EKSTREMALNA „zabawa” dla dorosłych, ale też nie może zabraknąć czegoś extra dla dzieci. Specjalnie dla nich po raz kolejny przygotowujemy arcytrudną, naszpikowaną licznymi przeszkodami MINI PRZEPRAWĘ.

Szykuje się niezłe widowisko! Już my się postaramy, żeby nie było łatwo! Rzucimy kłody pod nogi, rozstawimy barykady nie do przejścia dla zwykłych śmiertelników, no i kąpiel błotna zapewniona….

Wszystkie szczegółowe informacje w regulaminie: regulamin ekstremalnej przeprawy 2019

Jeszcze raz wszystkich miłośników hardcorowych wrażeń zapraszamy do aktywnego uczestnictwa! A wszystkich pozostałych do gorącego dopingowania zawodników!