Menu / szukaj

Zapraszamy na Dożynki Gminne 2019 do Starej Kamionki!

Drodzy Państwo!

Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska wraz z Parafią pw. Najświętszego Ciała i Krwi w Sokółce oraz Sołectwem wsi Stara Kamionka mają przyjemność zaprosić wszystkich na DOŻYNKI GMINNE, które odbędą się w niedzielę 8 września 2019 roku w Starej Kamionce. 

Święto plonów rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 12:00 przed Wiejskim Klubem Kultury w Starej Kamionce, po której nastąpi oficjalne rozpoczęcie festynu. W programie tradycyjnie już – występy regionalnych zespołów, konkurencje o tematyce rolniczej dla zgromadzonej publiczności oraz rozstrzygnięcie konkursu na najlepszy jabłecznik i sernik. Nie zabraknie również podziękowań i nagród dla wyróżniających się w naszej gminie sołtysów, rolników i firm oraz pierwszy raz strażaków OSP. Swoje koncerty zagrają „Kuzyn Zenka”, „Dream team – live band”, „Cygańskie Serca” oraz Jarek Rynkiewicz. Ponadto: dmuchane atrakcje dla dzieci, stragany, stoiska służb mundurowych i maszyn rolniczych oraz darmowy bigos.

Serdecznie wszystkich zapraszamy!