Menu / szukaj

Już od września zapraszamy na pływalnię! Zmiany w cenniku i nowości w ofercie.

Wrzesień przynosi NOWE na obiektach OSiR Sokółka. Wraz ze wznowieniem funkcjonowania Krytej Pływalni w życie wchodzi nowy cennik oraz ulepszona oferta urodzin. 

NOWY CENNIK NA KRYTEJ PŁYWALNI

Pierwszą istotną zmianą jest wzrost ceny biletów na pływalnię. W każdym przedziale czasowym wejście na basen będzie kosztowało 1 zł więcej niż dotychczas. Równocześnie wzrost ceny dotknie bilety rodzinne, karty imienne oraz zorganizowane zajęcia rekreacyjne z instruktorem takie jak nauka i doskonalenie pływania czy aerobik wodny. I tak przykładowo klient, który wcześniej płacił za karnet nauki pływania dla dzieci 100 zł przy obowiązującym od września 2019 nowym cenniku zapłaci już 200 zł. Z kolei aerobik wodny uszczupli naszą kieszeń o 170 zł (karnet 10 godz.).

OPŁATA ZA KORZYSTANIE Z SAUN

Kolejną istotną zmianą dla klientów pływalni jest wprowadzenie opłaty za korzystanie ze strefy saun. Za każdorazowe przekroczenie bramki saun będzie pobierana dodatkowa opłata w wysokości 1 zł. Jednak nie obciąży to dodatkowo posiadaczy kart imiennych, którzy wraz z nabyciem tej karty mają nieograniczony limit wejść na pływalnię i strefę saun. Zaznaczamy przy tym jeszcze raz, że ceny kart imiennych również poszły w górę.

NOWOŚCI W OFERCIE URODZIN

Miło odmianą dla naszych klientów będzie poszerzona oferta dotycząca organizacji urodzin. Dotychczas tego typu imprezy odbywały się jedynie w budynku Krytej Pływalni – w strefie wodnej oraz na „Podwodnej sali zabaw”. Teraz do oferty dołączy opcja z wykorzystaniem obiektów sportowych na świeżym powietrzu. Od września zaczną obowiązywać cztery różne warianty organizacji urodzin do wyboru:

  1. Urodziny tylko w „Podwodnej sali zabaw” – koszt 200 zł,
  2. Urodziny w „Podwodnej sali zabaw” + zajęcia w wodzie w małej niecce – koszt 350 zł,
  3. Urodziny na boisku – koszt 250 zł,
  4. Urodziny na boisku + korzystanie z „Podwodnej sali zabaw” – koszt 400 zł.

Z wielką satysfakcją przyjmując, że zainteresowanie naszą ofertą urodzin jest naprawdę ogromne postanowiliśmy umożliwić naszym klientom organizację urodzin dwa razy w tygodniu. Przy tym chcielibyśmy wspomnieć o nowej atrakcji, w którą została zaopatrzona nasza sala dla dzieci, a jest to nowa konstrukcja dwupoziomowa z różnorodnymi, ciekawymi elementami do zabaw.

LODOWISKO (PINGWINKI, OSTRZENIE ŁYŻEW)

Ceny wejść bez ograniczenia czasowego na Lodowisko Miejskie pozostaną bez zmian. Jednak wraz z wejściem w nowy sezon funkcjonowania lodowiska wprowadzone zostaną opłaty za wypożyczenie pingwinka do nauki jazdy na łyżwach – 5 zł. Nowością jest możliwość naostrzenia łyżew u nas na miejscu, co jest równoważne z kosztem – 5 zł/para.

KORTY TENISOWE

Wzrost cen dotknie również wynajem kortów tenisowych przy kompleksie sportowo-rekreacyjnym OSiR Sokółka. Cennik wygląda następująco:

  • kort tenisowy bez oświetlenia – 1 godz. – 15 zł,
  • kort tenisowy z oświetleniem – 1 godz. – 25 zł,
  • kort tenisowy bez oświetlenia (karnet) – 20 godz./1 miesiąc – 200 zł,
  • kort tenisowy z oświetleniem (karnet) – 20 godz./1 miesiąc/300 zł.

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne w załączonym poniżej nowym cenniku, który wchodzi w życie od 1 września 2019 r. Zachęcamy do zapoznania się z jego treścią. 

Nowy cennik OSiR Sokółka: Cenniki OSiR Sokółka