Menu / szukaj

DNI SOKÓŁKI 2019 tuż, tuż… Oto program!

Tegoroczne DNI SOKÓŁKI nadchodzą wielkimi krokami. W tym roku Pani Burmistrz Ewa Kulikowska zaprasza do wspólnego świętowania w dniach 7-9 czerwca. Urozmaicony program, rozbity na trzy dni zapewni mieszkańcom oraz przejezdnym wiele rozrywki!

W PIĄTEK LOKALNI ARTYŚCI ZAPREZENTUJĄ SIĘ PRZED KINEM SOKÓŁ

A rozpoczniemy w piątek z wielkim przytupem. Na „wielkiej scenie” przed Kinem Sokół wystąpią lokalne grupy artystyczne, m.in: przedszkolaki i uczniowie naszych placówek, SOK Ladies Sokółka czy Miejska Orkiestra Dęta wraz z mażoretkami. Jak corocznie nastąpi podsumowanie wspaniałej inicjatywy SFL „Działaj Lokalnie”. Uwieńczeniem tego dnia będzie koncert „Arki Noego”. 

W SOBOTĘ MUZYCZNA UCZTA NA STADIONIE MIEJSKIM

Z kolei drugiego dnia zapraszamy wszystkich Państwa na Stadion Miejski. To tu rozegra się prawdziwy muzyczny show! Pierwsi na scenie zaprezentują się wokaliści grupy Loverboy oraz Krambabula, co będzie nijako przedsmakiem do finałowego występu w wykonaniu ZAKOPOWER! Pełen emocji wieczór zakończymy hucznie pokazem fajerwerków!

Natomiast już o godzinie 11:00 wszystkich football maniaków zapraszamy do gorącego dopingowania podczas Mistrzostw Sokółki Drużyn Amatorskich w Piłkę Nożną. Zawodnicy zmierzą się w stawce o puchar Burmistrza Sokółki.

NIEDZIELA POD ZNAKIEM SPORTOWEJ RYWALIZACJI

Ostatniego dnia naszych wspólnych obchodów spotkamy się w dwóch punktach miasta – o godz. 9:00 na kortach OSiR Sokółka a o godz. 10:00 na placu przed Kinem Sokół. W tym dniu będziemy śledzić zmagania sportowców – tenisistów i biegaczy. Możemy być bacznym obserwatorem, ale również „stanąć po drugiej stronie” i WZIĄĆ UDZIAŁ w rywalizacji! Oferujemy Państwu silny sportowy zastrzyk emocji podczas Turnieju Tenisa Ziemnego o Puchar Burmistrza Sokółki oraz kolejnej edycji biegu ulicznego pn. „III Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki”, którego start i meta usytuowane będą przed Kinem Sokół. Zapraszamy do zapisów! Zapraszamy do kibicowania!

Również w niedzielę w Bohonikach na placu przed Domem Pielgrzyma odbędzie się Święto Wiosny „Navruz”. Tu zapraszamy w godzinach 12:00-18:00. W programie m.in występy Tatarskich pieśniarzy z Litwy czy Tatarskiego Zespołu Tanecznego z Białorusi. Ponadto kącik wysiewania ziół, wyplatanie wiosennych wianków czy kosztowanie tradycyjnych tatarskich dań.

Szczegółowa rozpiska DNI SOKÓŁKI 2019 na plakacie.

Informacje dot. turniejów sportowych szczegółowo już wkrótce.

III Sokoli Bieg pod Patronatem Burmistrza Sokółki – informacja tu: https://www.osir.sokolka.pl/2019/05/17/iii-sokoli-bieg-ruszyly-zapisy/

ZAPRASZAMY do wspólnego świętowania! 

Tu program w formacie pdf:Plakat Dni Sokółki

Plan_graficzny_Dni_Sokółki
Regulamin_imprezy_masowej_Dni_Sokólki