Menu / szukaj

Piknik piłkarski z Vice-Mistrzami Polski Jagiellonią Białystok!!!

W minioną sobotę 7 lipca na Stadionie Miejskim w Sokółce odbył się mecz piłki nożnej pomiędzy dwiema najlepszymi drużynami piłkarskimi w województwie podlaskim: Jagiellonią Białystok i Wigrami Suwałki. Rywalizację seniorów poprzedził mecz młodzieżowych drużyn AS Falcon Sokółka oraz Niemen Grodno. W trakcie piłkarskiego pikniku Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska, Mer Grodna Mieczysław Goj i Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński podpisali umowę na realizację transgranicznego projektu „Szlakiem Tyzenhauza”. W uroczystościach udział wziął również Poseł na Sejm RP Mieczysław Kazimierz Baszko.
Mecz Jagiellonii i Wigier przyciągną na trybuny Stadionu Miejskiego w Sokółce około tysiąca widzów. Przebieg spotkania był bardzo interesujący, „Jaga” dwukrotnie wychodziła na jednobramkowe prowadzenie, lecz Suwalczanie byli w stanie wyrównać stan rywalizacji i ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 2:2.

Po meczu piłkarze Jagiellonii Białystok poświęcili czas kibicom, chętnie rozdając autografy oraz pozując do wspólnych zdjęć.