Menu / szukaj

DNI SOKÓŁKI 2018 – poznaj program!

Już niedługo, coraz bliżej… Tegoroczne DNI SOKÓŁKI nadchodzą wielkimi krokami. W tym roku Pani Burmistrz Ewa Kulikowska zaprasza do wspólnego świętowania w dniach 15-17 czerwca. Istotną zmianą jest to, że główna gwiazda wystąpi nie jak dotychczas w niedzielę, a w sobotę. Będzie naprawdę na co popatrzeć i czego posłuchać. Urozmaicony program zapewni mieszkańcom oraz przejezdnym wiele rozrywki! Przed publicznością wystąpią m.in. dobrze wszystkim znana Patrycja Markowska, zespół „Exaited” oraz grupa taneczna prezentująca kulturę ludową „Bandanki”. Na koniec szykuje się dyskoteka z DJ. Fajerwerki oczywiście też będą. Aby móc to wszystko zobaczyć zapraszamy w sobotę – 16 czerwca na Stadion Miejski. 

Jednak zanim sobota, dzień wcześniej zapraszamy na plac przed kinem Sokół. Tu będziemy mieli przyjemność posłuchania utworów zaprezentowanych przez uczniów Samorządowej Szkoły Muzycznej, a tuż po nim odbędzie się koncert operetkowy. Z kolei niedzielę całkowicie zdominuje rywalizacja sportowa. Liczne turnieje (tenis ziemny i stołowy, piłka nożna, wędkarstwo), Bumper Balls a przede wszystkim 2. Sokoli Bieg, który wystartuje sprzed kina Sokół. Wszystko to pod Patronatem Burmistrza Sokółki i dla uczczenia naszego Miasta.

Szczegółowa rozpiska na plakatach.

ZAPRASZAMY do wspólnego świętowania!