Menu / szukaj

Przedszkolaki na lodowisku – Świąteczne zawody rozstrzygnięte!

We wczorajsze popołudnie rozegrane zostały zawody dla najmniejszych miłośników zimowego szaleństwa na lodzie. W Świątecznych Zawodach Łyżwiarskich dla Przedszkolaków pod Patronatem Burmistrza Sokółki wzięło udział 18 odważnych ochotników. Jesteśmy naprawdę pod wielkim wrażeniem tego, co te dzieci potrafią wyczyniać na lodowisku! Tylko czekać, aż wyrosną z nich mistrzowie świata.  

Konkurencja, w której startowali młodziutcy sportowcy polegała na przebyciu wyznaczonej trasy w towarzystwie pingwinka, aczkolwiek prawie jestem pewna, że i bez niego świetnie by sobie poradziły. Obserwując zmagania można by przypuszczać, że dzieciaki spędziły już wiele godzin na szlifowaniu swoich umiejętności. Choć dochodziły mnie głosy, że niektórzy dopiero zaczęli swoją przygodę w łyżwach na nogach. Gromkie brawa należą się wszystkim – raz za samo wykonanie, a po drugie za olbrzymią odwagę! Bo wyjść przy licznie zgromadzonej publice i tak pojechać – powątpiewam czy my dorośli mielibyśmy w sobie tyle pewności siebie.

Oto nasi bohaterowie i ich wyniki:

kategoria dziewczynki do lat 4:

Miejsce 1 – Wiktoria Czarnowicz,

Miejsce 2 – Stasia Primak.

kategoria: dziewczynki do lat 6:

Miejsce 1 – Oliwia Dzienisowicz,

Miejsce 2 – Milena Aniśkiewicz,

Miejsce 3 – Oliwia Popławska.

Kolejne miejsca w tej kategorii: Ada Nelke, Ola Kuklicz, Natalka Chociej, Małgosia Szczęsnowicz, Sylwia Woronowicz, Łucja Zajczyk, Gabriela Stasiewicz.

kategoria chłopcy do lat 4:

Miejsce 1 – Mateusz Gliński.

kategoria chłopcy do lat 6:

Miejsce 1 – Patryk Gliński,

Miejsce 2 – Krystian Korzon,

Miejsce 3 – Mateusz Aniśkiewicz.

Kolejne miejsca w tej kategorii: Alek Krajewski, Grzesio Czaplejewicz.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim wspaniałym sportowcom!

Organizatorzy:

  • Burmistrz Sokółki,
  • Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce.