Menu / szukaj

Moc atrakcji MIKOŁAJKOWYCH na pływalni! ZAPRASZAMY!

Czy czujecie już nadchodzące wielkimi krokami święta? MIKOŁAJKI, które będziemy jutro obchodzić są nijako przedwstępem tego magicznego okresu. Z tej właśnie okazji postanowiliśmy nieco „porozpieszczać” naszych klientów przygotowując wór świątecznych niespodzianek.

Na wszystkich Gości odwiedzających pływalnię tego dnia czekać będzie słodki poczęstunek i gorące napoje. „Podwodna sala zabaw”  wraz ze swoim animatorem zapraszają wszystkie dzieci w godzinach 17:00 – 20:00 do wspólnych figli – będzie malowanie twarzy, gry i zabawy oraz przepyszna czekolada. Z kolei o godzinie 20:00  na pływalni zostanie rozegrany mecz piłki wodnej – mogą wziąć udział wszyscy chętni (darmowy wstęp na krytą pływalnię dla osób biorących udział w meczu). Gorąco zachęcamy do aktywnego uczestnictwa!

Przy okazji przypominamy że jednocześnie MIKOŁAJKI będą się odbywać na Miejskim Lodowisku. Zapraszamy wszystkich miłośników łyżwiarstwa do wzięcia udziału w zawodach łyżwiarskich oraz turnieju hokeja na lodzie (szczegóły we wcześniejszym wpisie).

Zachęcamy, ZAPRASZAMY!