Menu / szukaj

Pierwsze URODZINOWE PARTY już za nami! NOWA OFERTA NA PŁYWALNI!

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy się Państwu pochwalić jaką to wspaniałą urodzinową imprezę udało nam się sprawić pewnej małej Księżniczce. Może nie wypada o samym sobie tak słodzić – jednakże cała otoczka tego wyjątkowego spotkania była nieziemsko cukrowa – bajecznie przyozdobiona widownia, lukrowane babeczki, kolorowe przebieranki… I o zgrozo – latający rekin! Wszystko to czekało na gości naszej pierwszej jubilatki.

Może króciutko należy wspomnieć o co chodzi w tej całej akcji, otóż drodzy Państwo postanowiliśmy na naszej Krytej Pływalni organizować fajne, kolorowe imprezki… i tak zaczęliśmy od urodzin. A może ktoś chce sprawić u nas imieniny lub inne tego typu spotkanie? Nic nie stoi na przeszkodzie!

Zatem z tego miejsca chcielibyśmy wszystkich Państwa zachęcić do korzystania z naszej nowiutkiej, nieziemsko atrakcyjnej oferty i zaprosić do rezerwacji terminów. Tego typu imprezy (urodziny, imieniny itp.) organizujemy jedynie w NIEDZIELE! Więc kto pierwszy ten lepszy!

W programie każdej naszej imprezy są:

  • 1,5 godziny zabawy z instruktorem pływania w brodziku,
  • 2 godziny zabawy z animatorem w Podwodnej Sali Zabaw.

Odpłatność za CAŁE 4 GODZINY zabawy wynosi JEDYNE 200,00 ZŁ!

W każdej super imprezce może wziąć udział od 5 do 15 uczestników (łącznie z jubilatem) w wieku od 3 do 12 lat. Możliwa jest także organizacja urodzin dla dzieci młodszych po wcześniejszym ustaleniu z organizatorem.

Natomiast jeśli chodzi o katering i wszelkiego rodzaju dodatkowe atrakcje – te są po stronie klienta. Również jeśli mają Państwo własną wizję całej dekoracji wnętrza jak najbardziej jesteśmy otwarci na sugestie każdego klienta. Podpowiemy, razem coś wyczarujemy!

Wszystkie szczegółowe informacje w sekretariacie OSiR Sokółka pod nr tel. 85-711-25-71 oraz na kasie pływalni pod nr tel. 85-711-48-07.

W załączeniu NIESPODZIANKA – WZÓR ZAPROSZENIA do pobrania.

Zachęcamy, ZAPRASZAMY!

Zaproszenie: zaproszenie