Menu / szukaj

Zakończyliśmy tegoroczne „Wakacje w Mieście 2017” – fotorelacja z IV turnusu

W sobotę 19 sierpnia zakończyliśmy czwarty i zarazem ostatni turnus ,,Wakacji w Mieście 2017″. Łącznie – podczas czterech turnusów letniego wczasowania „przygarnęliśmy pod swoje skrzydła” 180 młodych obozowiczów z roczników 2004-2010.

Podczas wspólnych spotkań dzieciaki brały udział w licznych, arcyciekawych aktywnościach. W tym roku w programie każdego turnusu znalazły się aż trzy wycieczki autokarowe – pierwsza do krainy trampolin czyli Jumper Parku w Białymstoku, kolejna do Nadleśnictwa Czarna Białostocka/Nadleśnictwa Krynki i na koniec ta najdłuższa wyprawa do Osowca i Paku Biebrzańskiego. Tak jak widzimy (czytamy ;)) znaczna część planu wypełniona została zajęciami opartymi na obcowaniu z przyrodą i poznawaniu malowniczych terenów naszego regionu.”Na miejscu” czyli w naszym kochanym mieście również odwiedziliśmy kilka miejsc – salę zabaw w „Odjazdowie” oraz Kino Sokół, no i przecież grupa żeglarska prawie każdego dnia stacjonowała nad Zalewem Sokólskim. W każdym turnusie uczestnicy półkolonii przeszli prawdziwe szkolenie nt. bezpieczeństwa nad wodą przeprowadzone przez funkcjonariuszy Straży Pożarnej, za co należą się Panom gorące podziękowania. Ponadto w codziennej rozpisce zajęć znalazły się spotkania tematyczne – lekcje z tańca, żeglarstwa oraz treningi sportowe.

Dziękujemy bardzo za cudowny, wspólnie spędzony czas!

Do zobaczenia za rok!

Opiekę nad dziećmi sprawowali: Anna Lisowska, Zdzisław Sidorowicz oraz Krzysztof Zaniewski – kierownicy wypoczynku; Inessa Tokhvin,  Paulina Sawicka oraz Krystian Markowski  – wychowawcy wypoczynku. Im również dziękujemy. 

Organizatorami półkolonii „Wakacje w Mieście 2017” byli:
-Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska,
-Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,
-Urząd Miejski w Sokółce,
-Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki.
Wypoczynek współfinansowany jest ze środków Urzędu Miejskiego oraz Kuratorium Oświaty w Białymstoku.

 Zapraszamy na fotorelację z IV turnusu.