Menu / szukaj

Debata publiczna ws. rewitalizacji w Gminie Sokółka

Burmistrz Sokółki zaprasza na debatę publiczną, która odbędzie się 31 lipca 2017r. o godz. 16:30 w Kawiarni “Lira” w ramach realizowanego przez Gminę Sokółka projektu pn. “Sokółka pełna życia – Gminny Program Rewitalizacji Miasta Sokółka”.

Chcesz mieć wpływ na opracowywany Lokalny Program Rewitalizacji Gminy Sokółka? Pomóż nam w tworzeniu dokumentu, dzięki któremu zaplanowane zostaną działania sprzyjające poprawie warunków życia mieszkańcom Sokółki. Przyjdź na spotkanie i opowiedz nam o tym, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania związane ze zmianami, które powinny zajść w Sokółce.

Podczas debaty zaprezentujemy wyniki dotychczasowych prac nad Lokalnym Programem Rewitalizacji Gminy Sokółka, przedstawimy wstępnie wybrane obszary, które w pierwszej kolejności będą wymagały zmiany, a następnie wspólnie zastanowimy się co należy zmienić, aby stały się one atrakcyjne zarówno dla mieszkańców, przedsiębiorców i wszystkich odwiedzających.

Istotnym elementem rewitalizacji jest aktywny udział mieszkańców oraz przedstawicieli lokalnych instytucji społecznych czy gospodarczych. Dlatego zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby do udziału w debacie, uczestnicząc w niej każdy będzie miał wpływ na rewitalizację Sokółki.

Szczegółowych informacji udziela Koordynator Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Sokółka (tel. 85 711 09 17, Urząd Miejski w Sokółce pokój 309). Jednocześnie informuje się o wyłożeniu materiałów dotyczących „Diagnozy służącej wyznaczaniu obszaru zdegradowanego i obszaru rewitalizacji” wraz z mapą oraz scenariusza debaty, z którymi można zapoznać się w siedzibie Urzędu Miejskiego, pokój 309, w godzinach 9.00-15.00 oraz na stronie internetowej.

Scenariusz debaty publicznej: scenariusz-debaty-rewitalizacja