Menu / szukaj

II Turnus „Wakacji w Mieście 2017” już za nami!

Jak ten błogi, wakacyjny czas szybko nam ucieka… w miniony piątek do historii przeszedł drugi już turnus współorganizowanych przez nas półkolonii. Wszystkie ostatnie atrakcje jakie znalazły się w programie podczas piątego z kolei spotkania mieściły się na terenie naszego miasta. Była  zabawa w  „Odjazdowie”,  żaglowanie nad zalewem oraz seans w kinie „Sokół” z autami w roli głównej.

Tradycyjnie już na oficjalnym zakończeniu półkolonii powitaliśmy Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, który wraz z kierownikiem wypoczynku Zdzisławem Sidorowiczem pokrótce podsumowali wspólnie spędzony czas, życząc dzieciom udanego relaksu w pozostałe wakacyjne dni… pamiątkowe koszulki rozdane, grupowa fotka zrobiona, ostatnie uściski rąk, wymiana spojrzeń i pora wracać do domu.

Teraz przed nami dwa tygodnie przerwy na przygotowanie się na kolejne grypy wczasowiczów i od 7 sierpnia powracamy ze zdwojoną siłą! Przed nami jeszcze dwa turnusy „Wakacji w Mieście 2017”. Co za szaleństwo! ;)

Dziękujemy naszym wspaniałym instruktorom i opiekunom za sprawowaną nad dziećmi pieczę:

  • Zdzisław Sidorowicz – kierownik wypoczynku,
  • Inessa Tokhvin – wychowawca grupy żeglarskiej,
  • Anna Lisowska – wychowawca grupy tanecznej,
  • Krystian Markowski – wychowawca grupy sportowej,
  • Anna Kuklicz – instruktor tańca,
  • Paweł Bronowicz – instruktor żeglarstwa,
  • Waldemar Fiszer – instruktor żeglarstwa.

Wypoczynek dzieci pod nazwą „Wakacje w Mieście 2017” jest realizowany dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miejskiego w Sokółce.

Organizatorami „Wakacji w Mieście 2017” są:

-Burmistrz Sokółki Ewa Kulikowska,

-Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sokółce,

-Urząd Miejski w Sokółce,

-Sokólskie Centrum Sportu i Rozrywki.