Menu / szukaj

Jumper Park zaSKOCZYŁ obozowiczów!

Pozytywna adrenalina, wyśmienita zabawa i moc różnego rodzaju aktywności ruchowej – oto co dzieciaki zapamiętają z wczorajszego wypadu do parku trampolin w Białymstoku. Salta, piruety, przewrotki – nasi obozowicze dali się ponieść atmosferze tego „wyskokowego” miejsca, w końcu bezkarnie mogli wyładować swoją niespożytą energię i poszaleć do woli! Oczywiście wszystko w pewnych granicach, pod czujnym okiem opiekunów i gospodarzy obiektu.

Oprócz skocznych uciech, dzieci z chęcią korzystały z kącika gier i zabaw znajdującego się poza strefą trampolin. Już po wyczerpaniu akumulatorów w Jumper Parku na wszystkich „styranych” czekała aromatyczna, przepyszna pizza… dużo pizzy ;). Gdy wszyscy wycieczkowicze zaspokoili swoje podniebienia nadeszła najwyższa pora na powrót do Sokółki, tam czekały na nas jeszcze zajęcia tematyczne – żagle, rozgrywki na boisku oraz energiczna zumba.

Dziś dzieciaki wraz z opiekunami „buszują” w Poczopku. W planach – bieg na orientację, zwiedzanie pięknego parku leśnego oraz ognisko.