Menu / szukaj

Nad zalewem rozpoczęliśmy obchody Dni Sokółki 2017!

W dniu dzisiejszym Ośrodek Wczasowy nad zalewem nabrał zupełnie nowych barw. Wiele różnokolorowych straganów, zabawek, dmuchańców i wspaniała muzyka przywitała przybyłych gości pierwszego dnia obchodów Dni Sokółki 2017. W czasie gdy dzieci rozpoczynały zabawy przed sceną kończyły się zmagania wędkarzy, którzy od wczesnych godzin porannych rywalizowali w zawodach o Puchar Burmistrza, a na boiskach siatkarze walczyli w turnieju siatkówki plażowej drużyn zakładowych. 

Rekreacyjny turniej siatkówki plażowej odbywał się w niecodziennych 3 osobowych zespołach. Po około 4 godzinach rywalizacji poznaliśmy zwycięzców, którymi okazała się nasza reprezentacja Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, która okazała się minimalnie lepsza od drużyny jednostki Straży Granicznej z Kuźnicy(miejsce), a na trzecim miejscu uplasowali się Młodzicy UKS Mikolo. Tuż za podium wylądowała ekipa INWIDO.

 

Zaraz po turnieju siatkówki do rywalizacji przystąpili rodzice z dziećmi w familijnym biegu z przeszkodami organizowanym wspólnie przez UKS Batory i OSiR Sokółka. Rodziny miały do pokonania tor przeszkód na plaży. Ponad rywalizację sportową liczyła się dobra zabawa co ułatwiło stawianie pierwszych kroków przez dzieci w tego typu biegach.

W dniu dzisiejszym nad zalewem czekają jeszcze wspaniałe atrakcje . Koncerty rozpoczną się od godziny 18:00 i wystąpią:
-Laureatka eLOwizji Wiktoria Skumbin,
-DEENIM – zespół młodzieżowy z Sokółki,
-PROJEKCJA – zespół rozrywkowy z Sokółki,
-FBI – zespół Bluesowy z Sokółki,
-„Tioskow i Przyjaciele” – zespół bluesowy z Białegostoku.

Przypominamy, że jutrzejsza część obchodów Dni Sokółki odbędzie się na Stadionie Miejskim w Sokółce – ul. Mariańska 31.

Zapraszamy!!!