Menu / szukaj

DNI SOKÓŁKI już w najbliższy weekend!

Już w najbliższy weekend 9-11 czerwca odbędą się tegoroczne DNI SOKÓŁKI! Wraz z Panią Burmistrz Ewą Kulikowską chcielibyśmy serdecznie zaprosić wszystkich mieszkańców naszego miasta, jak również gości odwiedzających nas w tym czasie do aktywnego uczestnictwa we wspólnym świętowaniu! 

Pierwszy dzień obchodów Dni Miasta to dwa sportowe turnieje – „Olimpijka” uczniów szkół podstawowych oraz zawody strzeleckie z broni pneumatycznej. W tym dniu zapraszamy do kibicowania.

Natomiast „konkretne” świętowanie zaczynamy dzień później nad Zalewem Sokólskim – w sobotę w programie Piknik rodzinny z jubileuszem firmy INWIDO w tle, a przy tym wiele atrakcji m.in: bieg z przeszkodami, turniej siatkówki plażowej drużyn zakładowych, konkursy dla dzieci i dorosłych oraz koncerty naszych rodzimych zespołów.

W niedzielę przenosimy się na Stadion Miejski, to w tym dniu wystąpią największe gwiazdy tegorocznych obchodów – Zespół MILANO oraz BAYER FULL. Ponadto m.in. kolejna edycja w „Wyciskaniu Sztangi Leżąc”, widowisko „Karawana Bez Granic” czy pokazy taneczne „Dom Latających Talerzy”. I wiele, wiele innych… ;)

Serdecznie zapraszamy do włączenia się we wspólne świętowanie! Na pewno warto być z nami przez te trzy wyjątkowe dni!

Regulamin imprezy masowej Dni Sokólki DSS 10.06.2017 r.
Regulamin imprezy masowej Dni Sokólki DSN 11.06.2017 r.

Wszystkie szczegółowe informacje widoczne na załączonym poniżej plakacie.