Menu / szukaj

Poznaliśmy zwycięzcę pierwszego turnieju w ramach GRAND PRIX w tenisie ziemnym o Puchar Burmistrza Sokółki!

Pierwsze turniejowe potyczki w ramach GRAND PRIX w tenisie ziemnym już za nami. W miniony weekend pogoda w końcu „łaskawie” pozwoliła nam rozegrać dawno zaplanowany pierwszy etap rozgrywek, który jest zaliczany do cyklu GRAND PRIX. Towarzyszyła nam słoneczna aura i moc pozytywnych sportowych emocji.

Do majowego turnieju zgłosiło się 9 zawodników, znanych już nam z wcześniejszych znakomitych sportowych występów rozegranych na kortach OSiR. Zdradzę jednak, że pojawiały się również nowe twarze, jak i te dawno nie widziane, które nieco „namieszały” w panującej od dłuższego czasu klasyfikacji medalowej.

Więc tak jak mówiłam, nie obyło się bez kilku niespodzianek – oto końcowe wyniki turnieju tenisa ziemnego o Puchar Burmistrza Sokółki 6-7 maj:

Miejsce 1 – Bartosz Olszewski,

Miejsce 2 – Sebastian Grynczel,

Miejsce 3 – Piotr Borowski,

Miejsce 4 – Krzysztof Tumiel,

Miejsce 5-8 ex aequo – Jerzy Czarnecki, Andrzej Dowgiert, Stanisław Sacharczuk, Konrad Piekarski,

Miejsce 9 – Wojciech Kowalewski.

Wszystkim dżentelmenom gratulujemy wspaniałych wyników oraz zapraszamy do uczestnictwa w dalszych etapach GRAND PRIX. Domyślam się, że Panowie w dalszym ciągu są „głodni” emocji sportowych. A teraz, gdy poprzeczka została znacznie podniesiona będziemy oczekiwać jeszcze większej, bardziej zaciętej walki – oczywiście tej w pozytywnym kontekście w duchu fair play!

Następny turniej z cyklu GRAND PRIX zaplanowany jest na początek czerwca, o dokładnym terminie poinformujemy na naszej stronie. Szczegóły wkrótce.

Raz jeszcze wielkie dzięki Panowie za wspaniałą sportową postawę podczas rozgrywek!