Menu / szukaj

Podwodna sala zabaw już wkrótce otwarta!

Po pieczołowitych przygotowaniach właśnie dobiegł końca generalny remont pomieszczenia na Krytej Pływalni, w którym to od poniedziałku – 3 kwietnia zacznie działać „Podwodna sala zabaw”. Nasz bajeczny kącik dla dzieci będzie czynny siedem dni w tygodniu w godzinach 12:00-20:00 i przeznaczony dla dzieci w wieku od 3 do 12 lat. Bezpłatnie skorzystać z sali będą mogli rodzice z dziećmi po okazaniu ważnego karnetu lub biletu wejścia na krytą pływalnię lub korty tenisowe. „Podwodna Sala Zabaw” jest wspaniałym udogodnieniem dla osób, które chciałyby skorzystać z obiektów sportowych OSiR w Sokółce i jednocześnie zapewnić dzieciom wspaniałe atrakcje.

Z kolei w godzinach 8:00 – 15:00 salka może być udostępniana przedszkolom oraz szkołom podstawowym podczas lekcji wychowania fizycznego na krytej pływalni dla dzieci niepływających, a opiekę nad nimi sprawować będzie nauczyciel.

Dzieci będą miały możliwość zabawy w dmuchanym zamku z mini zjeżdżalnią, skakania na trampolinie oraz zagrania w różnego rodzaju gry planszowe.

Remont pomieszczenia wykonali pracownicy Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sokółce, a malunki ścienne wykonała Pani Bożena Krawel.

OSiR Sokółka otrzymał 2 500 zł dofinansowania z Urzędu Miejskiego na wyposażenie sali.

Zapraszamy!