Menu / szukaj

Pierwszy sezon LODOWISKA MIEJSKIEGO zakończony!

Wczoraj – 14 marca po raz ostatni w tym sezonie zimowym mogliśmy korzystać ze sztucznego Lodowiska Miejskiego. Ta perspektywa przywiodła do nas tego dnia sporą grupkę łyżwiarzy. Od rana gościliśmy ekipy z miejscowych szkół – młodsi sportowcy trenowali hokeja na lodzie, natomiast ich starsi koledzy szlifowali jazdę szybką.

Wieczorem nadszedł czas na symboliczne sfinalizowanie sezonu 2016/2017, toteż jako gospodarze obiektu postanowiliśmy zakończyć go mocnym akcentem – Turniejem Hokeja na Lodzie o Puchar Burmistrza Sokółki. W zawodach wzięły udział trzy znakomite męskie ekipy. Po wyrównanej walce, lekkich przepychankach, drobnych poślizgach, niegroźnych upadkach i morderczej, wspaniałej walce…

… efektem był następujący wynik:

Miejsce 1 – AMATORZY (nieźli amatorzy co nie? ;) )

Miejsce 2 – ZŁOTY KRĄŻEK

Miejsce 3 – SENIORZY

Gratulujemy wspaniałej gry! Hokej na lodzie to niezwykle niewdzięczny sport – wymagający niespożytych pokładów energii, ogromnego wysiłku, sprytu i nadludzkiej zręczności. No, ale jakaś radocha przy tym jest. Więc drodzy Panowie „czapki z głów”!

W tym sezonie zima naprawdę stworzyła nam wyśmienite warunki do szusowania na lodzie. To był nijako czas próby, pierwszy sprawdzian czy damy radę zarządzać tego typu obiektem. I mimo licznych niespodzianek i niewielkich załamań pogody, uważamy, że „koniec końców” zdaliśmy ten egzamin na plus. Oczywiście ostateczna ocena należy do Was – bezpośrednich uczestników tego przedsięwzięcia. Niskie ukłony należą się przede wszystkim zgranej ekipie pracowniczej pilnującej bezpieczeństwa i porządku na lodowisku.

Dziękujemy za Waszą aktywną obecność i oczywiście już dziś mówimy: DO ZOBACZENIA W LISTOPADZIE! ;)