Menu / szukaj

Zapraszamy na Sylwestrowe Turnieje Sportowe! ZAPISY TRWAJĄ!

kamilbazelak.pl
kamilbazelak.pl

Koniec roku tuż tuż, przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia trwają w najlepsze. Aby w zbliżającym się okresie świątecznym nie zapomnieć o aktywności fizycznej zapraszamy na sylwestrowe turnieje o Puchar Burmistrza Sokółki, które odbędą się w dniach 28 i 30 grudnia na obiektach sportowych OSiR w Sokółce. Jako pierwsi do rywalizacji przystąpią piłkarze, którzy 28 grudnia rozegrają mecze eliminacyjne. Kumulacja sportowych zmagań odbędzie się w przeddzień Sylwestra – 30 grudnia. Tego dnia od godzin porannych o Puchar Burmistrza rywalizować będą piłkarze w kategoriach młodzieżowych. Wieczorem rozegrane zostaną ostatnie mecze turnieju piłki nożnej oraz rozpocznie się długo oczekiwany turniej hokeja na lodzie!

Harmonogram Sylwestrowych imprez sportowych:

28.12.2016 r.
– godzina 17:00 -mecze eliminacyjne w turnieju piłki nożnej w kategorii wiekowej rocznik 2000 i starsi.

30.12.2016 r.
-godzina 10:00 – rozpoczęcie rywalizacji w turnieju piłki nożnej w kategoriach wiekowych 2001 i młodsi oraz rocznik 2004 i młodsi.
– godzina 17:00 – rozpoczęcie rywalizacji w turnieju hokeja na lodzie, oraz mecze finałowe w turnieju piłki nożnej w kategorii wiekowej rocznik 2000 i starsi.

Przypominamy, że zawodnicy niepełnoletni mogą przystąpić do gry po okazaniu pisemnej zgody rodzica/opiekuna.

Do pobrania:
regulamin_turniej_hokej
zgoda_na_udział_hokej
oswiadczenie_stan_zdrowia_hokej
regulamin_turniej_pilka_nozna
zgoda_na_udzial_pilka_nozna
oswiadczenie_stan_zdrowia_pilka_nozna